اخبار قانون‌ گذاریاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

بیشتر توکن‌های رمزنگاری اوراق بهادار هستند

رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC)، گری گنسلر، بار دیگر تاکید کرد که بیشتر توکن‌های رمزنگاری اوراق بهادار هستند و تاکید کرد که قانون در این مورد روشن است. با این حال، کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) از کنگره درخواست کرده است تا بر بازارهای نقدی رمزنگاری نظارت کند و چندین لایحه در کنگره امسال ارائه شده است تا اختیارات لازم را به CFTC ارائه کند.

 

گری گنسلر، رئیس SEC در مورد مقررات رمزنگاری

این موضوع که کدام آژانس فدرال باید بازار کریپتو را تنظیم کند اخیرا توجه زیادی را به خود جلب کرده است. در حالی که رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC)، گری گنسلر، گفته است که اکثر توکن‌های رمزنگاری اوراق بهادار هستند و باید در اختیار آژانس او ​​قرار گیرند، بسیاری از مردم و قانون‌گذاران معتقدند که ناظر باید کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) باشد، که بخش کریپتو را تنظیم می‌کند. علاوه بر این، امسال سه لایحه در کنگره ارائه شده است تا CFTC را به عنوان تنظیم‌کننده بازارهای کریپتو تبدیل کند.

 

درباره گری گنسلر بیشتر بدانید.

 

در مصاحبه با CNBC دوشنبه، Gensler به سوالی در مورد اینکه چه کسی باید بخش کریپتو را تنظیم کند، پاسخ داد. رئیس SEC توضیح داد:

آژانس ما آژانسی است که بر معاملات اساسی نظارت دارد. وقتی گروهی از کارآفرینان در حال جمع‌آوری پول از مردم هستند و مردم انتظار سود را دارند، همه چیز نیاز به افشا دارد، افشای کامل، منصفانه و واقعی. این داستان اصلی در بازارهای سرمایه ما است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا