اخبار قانون‌ گذاریاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهان

صدور رسیدهای رمزنگاری صرافی مسکو

صرافی مسکو پیشنهاد کرده است که صدور رسید برای دارایی‌های مالی دیجیتال قانونی شود. پلتفرم معاملاتی می‌گوید این به متولیان این امکان را می‌دهد تا به مشتریانی که آمادگی دفتر کل توزیع شده را ندارند، اساساً با اوراق بهادار کار کنند. MOEX همچنین قصد دارد به اپراتور مبادلات رمزنگاری دارای مجوز تبدیل شود.

 

بزرگترین بورس اوراق بهادار روسیه برای ورود به بازار دارایی دیجیتال آماده می‌شود

صرافی پیشرو سهام و اوراق مشتقه در روسیه پیش‌نویس قانون جدیدی را تهیه کرده است که به سپرده‌گذاران اجازه می‌دهد برای دارایی‌های مالی دیجیتال (DFA) رسید صادر کنند. در قوانین فعلی روسیه، اصطلاح گسترده DFAs در غیاب تعریف دقیق‌تر، ارزهای دیجیتال را در بر می‌گیرد، اما عمدتاً به سکه‌ها و توکن‌های دیجیتالی اشاره دارد که صادرکننده دارند.

 

سرگئی شوتسوف، رئیس هیئت نظارت بورس مسکو (MOEX) توضیح داد که تحت چنین ترتیبی، دریافت‌های DFA می‌توانند به عنوان اوراق بهادار معامله شوند.

 

 

این مقام مسئول در آخرین دوره مجمع بین المللی بانکداری با تاکید بر اینکه بورس به طور طبیعی وارد این بازار خواهد شد، اظهار داشت:

ما پروژه‌ای آماده کرده ایم که به شما امکان می‌دهد برای دارایی‌های دیجیتالی رسید صادر کنید، سپس این رسیدها به عنوان اوراق بهادار در گردش هستند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا