هشدار استراتژیست مورگان استنلی درباره اقدام FED

روز دوشنبه، مایکل ویلسون، استراتژیست سهام مورگان استنلی، افکار خود را در مورد وضعیت وال استریت به اشتراک گذاشت. او ابراز عقیده کرد که فروش قریب‌الوقوع است و این ممکن است در نتیجه اظهارات آتی جروم پاول، رئیس فدرال رزرو ایالات متحده در روز چهارشنبه رخ دهد. علاوه بر این، حدس‌های زیادی در مورد احتمال کاهش چندباره نرخ وجوه فدرال توسط بانک مرکزی در طول سال وجود دارد. با این حال، ویلسون معتقد است سرمایه‌گذارانی که انتظار چنین نتیجه‌ای را دارند، در نهایت ناامید خواهند شد.

 

پیام پاول می‌تواند جرقه یک سورپرایز منفی نزدیک‌مدت برای سهام باشد

چهارشنبه، همه نگاه‌ها به جلسه کمیته بازار آزاد فدرال (FOMC) معطوف بود در حالی که برخی از اقتصاددانان پیش‌بینی می‌کنند که این افزایش، آخرین افزایش سال خواهد بود، برخی از ناظران بازار پیش‌بینی می‌کنند در آینده کاهش چند برابری نرخ‌ها وجود داشته باشد. این سفته‌بازان به آشفتگی اخیر صنعت بانکداری در ایالات متحده به عنوان یک کاتالیزور بالقوه برای فدرال رزرو برای کاهش سیاست پولی خود اشاره می‌کنند.

 

با این حال، چندین تحلیلگر وجود دارند که بر این باورند سرمایه‌گذارانی که انتظار کاهش قیمت دارند، دچار مشکل می‌شوند. آنها هشدار می‌دهند که تعهد فدرال رزرو به بالا نگه داشتن نرخ بهره و عدم کاهش در سال جاری، به دلیل تورم مداوم، تزلزل‌ناپذیر است. به گفته مایکل ویلسون، استراتژیست سهام مورگان استنلی، اگر جروم پاول، رئیس هیئت مدیره، انتظارات بازار را در مورد کاهش نرخ معیار برآورده نکند، ممکن است بازارهای سهام ایالات متحده در این هفته با وضعیت بدی روبرو شوند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا