اخبار آلت‌کوین‌ها

بالای ۷۵۰۰۰۰ متیک با شروع مکانیسم سوختگی، سوخته شده است

طبق آمار Stader Polygon ، بیش از ۷۵۰۰۰۰ متیک در سه ماه گذشته سوخته است. همانطور که در وب سایت Polygonburn مشاهده می شود ، در مجموع ۱,۶۴۲,۸۳۱ متیک(۱.۶ میلیون) تاکنون سوخته است.

به لطف ارتقای EIP-1559 که در ژانویه در شبکه Polygon فعال شد، رایت رمز بومی Polygon، متیک، فعال شد. توکن‌ها سوزانده می‌شوند و از عرضه کلی کسر می‌شوند، مشابه تراکنش برداشت در Polygon.

کارمزد پایه روی قرارداد رایت در Polygon قفل می‌شود و هر بار که کاربر برای تراکنش پرداخت می‌کند، هزینه اولویت به اعتبارسنجی پرداخت می‌شود. هنگامی که متیکدر قرارداد رایت جمع شد، کاربران می توانند فرآیند رایت را از Polygon شروع کنند.

Chainsmokers، یک دی‌جی الکترونیکی آمریکایی و دوتایی موسیقی، مجموعه NFT خود را در Polygon منتشر می‌کند. انتشار آلبوم جدید آنها، “So Far So Good” شامل توزیع ۵۰۰۰ NFT می شود که به طرفداران اجازه می دهد در ۱٪ از درآمد شرکت کنند. Chainsmokers از پلتفرمی به نام رویال استفاده می‌کند که روی شبکه Polygon اجرا می‌شود و مسئول انتشار NFT اخیر Nas و دیگر هنرمندان مشهور است.

 

رویداد Metaverse Polygon بیش از ۸۳۴۰۰۰ شرکت کننده دارد

افتتاحیه Polygon MATIC Polygon Ignite که در Metaverse برگزار شد ، بیش از ۸۳۴۰۰۰ نفر شرکت کردند که دو برابر جمعیت ایسلند است.

Polygon اخیراً با بیش از ۱۹۰۰۰ برنامه غیرمتمرکز (dApps) در شبکه خود به نقطه عطف پذیرش رسیده است، که ۵۰۰٪ افزایش نسبت به ۳۰۰۰ dApps در اکتبر، به ازای هر داده کیمیاگری دارد. در زمان انتشار، قیمت MATIC در حال حاضر ۰.۷۱۷ دلار معامله می شود که نشان دهنده افزایش نزدیک به ۱۷.۴۲ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته است. در ۱۲ می، MATIC به پایین ترین سطح روزانه ۰.۴۷۶ دلار سقوط کرد. MATIC از آن زمان از پایین‌ترین سطح خود در سال ۲۰۲۲ بهبود یافته است و در ۱۳ می به ۰.۷۵ دلار رسیده است.

امتیاز دهید

علی دوشابچی

علاقه ی اصلی او در زمینه‌ی اخبار ارز دیجیتال و رویه‌ی بازار است. فعالیت اصلی وی از سال 2017 پس از کسب 2 سال تجربه در قسمت های مختلف مقاله نویسی ، دنیای بلاک‌چین و امنیت شبکه های آن شروع شد. پس از کسب تجربیات شاخص او به عضویت تیم حرفه ای اطلاع رسانی و تحلیل و بررسی ارزیدو پیوست.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا