بانک‌های بیشتری در شرف ورشکستگی هستند

رابرت کیوساکی، نویسنده کتاب پرفروش پدر پولدار، پدر فقیر، هشدار داده است که بانک‌های بیشتری در شرف ورشکستگی هستند. او هشدار داد بانک‌های منطقه‌ای و شرکت‌های وام مسکن در حال سقوط هستند.

 

کیوساکی می‌گوید بانک‌های بیشتری در آستانه ورشکستگی هستند

رابرت کیوساکی، نویسنده پدر پولدار، پدر فقیر، هشدارهای بیشتری درباره اقتصاد و سیستم بانکی ایالات متحده صادر کرده است.

 

پدر پولدار پدر فقیر کتابی است که در سال ۱۹۹۷ توسط کیوساکی و شارون لچتر نوشته شده است. بیش از شش سال است که در فهرست پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز قرار دارد. بیش از ۳۲ میلیون نسخه از این کتاب به بیش از ۵۱ زبان در بیش از ۱۰۹ کشور فروخته شده است.

 

نویسنده مشهور روز پنجشنبه در توییتی نسبت به ورشکستگی قریب‌الوقوع بانک‌ها هشدار داد. او نوشت:

بانک‌های بیشتری در شرف ورشکستگی هستند. بانک‌های منطقه‌ای و شرکت‌های وام مسکن در حال سقوط هستند.

 

وی سپس از همه خواست تا مراقب باشند. من هیچ چیزی را باور نمی‌کنم که رئیس جمهور بایدن، رئیس فدرال رزرو، پاول، یا وزیر خزانه‌داری یلن بگویند. کیوساکی توصیه کرد که خودتان فکر کنید.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا