حبس مشروط و جریمه برای پولشویی از حملات باج‌افزار

یک کارآفرین روسی رمزارز، متهم به پولشویی از حملات باج‌افزار، پس از اعتراف به جرم، به حبس مشروط و جریمه در ایالات متحده محکوم شد. بنیانگذار دو پلتفرم تجارت سکه، دنیس دوبنیکوف، سال گذشته در هلند دستگیر و به ایالات متحده مسترد شد.

 

دادگاه فرد روسی را به دلیل پردازش پرداخت‌های Ryuk محکوم کرد

یک تبعه روس متهم به پولشویی مرتبط با توزیع باج‌افزار به سه سال حبس مشروط در ایالات متحده محکوم شد. دنیس دوبنیکوف در نوامبر ۲۰۲۱ در آمستردام دستگیر شد و سپس در اوت ۲۰۲۲ به ایالات متحده مسترد شد.

 

یک دادگاه فدرال در اورگان همچنین به این تاجر ۳۰ ساله رمزارز دستور داده است که عوایدی به مبلغ ۲,۰۰۰ دلار را که نمایانگر بخشی از آنچه در نتیجه فعالیت مجرمانه خود به دست آورده است، ضبط کند و ۱۰,۱۰۰ دلار جریمه‌های پولی جنایی بپردازد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا