Monero ثباتش را حفظ می‌کند

در نیم سال گذشته، افزایش قابل توجهی در ارزش دارایی‌های دیجیتال مانند بیت کوین و اتریوم وجود داشته است. بیت کوین ۷۷ درصد افزایش یافته است در حالی که اتریوم جهش چشمگیر ۴۴ درصدی را تجربه کرده است. از سوی دیگر، مونرو (XMR)، پیشروترین ارز دیجیتال متمرکز بر حریم خصوصی، عملکرد نسبتاً غیرقابل توجهی را در شش ماهه ابتدایی سال ۲۰۲۳ با افزایش متوسط ۷.۶ درصدی در H1 نشان داده است. با این وجود، پس از رفع عواقب ناشی از فروپاشی اکوسیستم Terra، ارزش XMR از ژوئیه ۲۰۲۲ نسبتاً ثابت مانده است.

 

سکه ارتجاعی حریم خصوصی Monero به مدت ۱۲ ماه از نوسانات بازار کریپتو دور مانده است

مونرو (XMR) همچنان با ارزش بازار فعلی ۳ میلیارد دلار، بهترین توکن حفظ حریم خصوصی در میان چندین توکن کریپتویی که مدعی ارائه حریم خصوصی هستند، باقی مانده است. دومین سکه پیشرو با محوریت حریم خصوصی، dash (DASH)، ارزش بازار به میزان قابل توجهی کمتر از ۳۸۰ میلیون دلار دارد.

 

در شش ماه گذشته، ارزش DASH در برابر دلار آمریکا ۲۹ درصد کاهش داشته است، در حالی که XMR در نیمه اول شاهد افزایش متوسط ۷.۶ درصدی بوده است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا