آموزش آلت کوین‌ها

توکن موناکو – توکن هواداری ASM

توکن هواداری AS Monaco

توکن موناکو نام تنها توکن رسمی باشگاه فوتبال موناکو است و در ۱۸ ژانویه ۲۰۲۲ با مشارکت AS Monaco و Socios وارد بازار شد و بر بستر بلاکچین چیلیز ساخته شده است.

این توکن مانند دیگر دارایی های دیجیتالی یک ارز دیجیتال است و به شما این حق را می‌دهد که در مورد تصمیم‌های رسمی باشگاه، و همچنین دسترسی به تجربه های جدید پیرامون باشگاه داشته باشید. مانند دیگر توکن های هواداری شما میتوانید به این توکن از طریق پلتفرم Socios دسترسی داشته باشید و خرید کنید.

 

توکن ASM و پلتفرم Socios

همانطور که گفتیم Socios پلتفرم رسمی برای اکثر توکن های هواداری است. این پلتفرم به طرفداران باشگاه فوتبال موناکو در سراسر جهان دسترسی برای تأثیرگذاری و تعامل با باشگاه را می دهد که قبلاً هرگز سابقه نداشته است.

توکن ASM برای همه قابل دسترسی خواهد بود تا هر شخص بتواند نظر خود را داشته و با اشتیاق اتفاقات پیرامون باشگاه را دنبال کند؛ و علاقه مندان به این تیم میتوانند با خرید این فن توکن به هر میزان که قصد حمایت از تیم مورد علاقه خود را دارند به صورت دیجیتالی از تیم خود حمایت کرده و از مزایای آن استفاده کنند.

بنابراین AS Monaco از برنامه Socios به عنوان پلتفرمی برای دارندگان توکن هواداری خود ASM استفاده می‌کند تا با دادن قدرت تصمیم‌گیری در انتخاب‌های خاص باشگاه شرکت کنند. دارندگان توکن ASM می توانند در مورد موضوعاتی مانند طراحی پیراهن، اتوبوس تیم، شعار تیم و یا حتی یازده نفر ابتدایی رای دهند.

 

توکن ASM و پلتفرم Socios

 

حق رای با توکن هواداری ASM

شما فقط می توانید یک بار در مورد هر موضوع رای دهید، اما وزن رای شما به تعداد توکن های هواداری شما بستگی دارد. به عنوان مثال، اگر ۱۰ توکن ASM داشته باشید، رای شما ۱۰تا محاسبه می شود. امکان شرکت در رای های مختلف برای هر یک از آنها منوط به داشتن حداقل تعداد مشخصی توکن هواداری فوتبال است که توسط باشگاه تعیین شده است.

 

کسب پاداش از طریق توکن موناکو

شما می توانید با شرکت در تصمیم گیری های باشگاه و همچنین با شرکت در آزمون ها و بازی های مختلف جوایز ارزنده ای کسب کنید. از جمله این جوایز:

  • حضور در یک مسابقه با یکی از بازیکنان ستاره باشگاه
  • سفر با تیم
  • داشتن دسترسی VIP به مسابقات خانگی باشگاه فوتبال موناکو

 واقعاً هیچ محدودیتی برای جوایز پیشنهادی وجود ندارد! پس از کسب این پاداش ها شما توکن های خود را از دست نخواهید داد و شما توکن هواداری تیم AS Monaco خود را حفظ خواهید کرد و پس از گذشت یک ماه یا حتی سال ها، دیگر نیازی به خرید اشتراک مجدد نیست.

 

کسب پاداش از طریق توکن هواداری ASM

 

نحوه خرید توکن هواداری ASM

شما می‌توانید ASM را مستقیماً از برنامه Socios و با استفاده از ارز CHZ خریداری نمایید. ابتدا، شما باید ارز CHZ را خریداری نمایید، سپس می‌توانید آن‌ها را به سادگی با ASM تعویض کنید. یا اگر امکان استفاده از برنامه Socios را ندارید، میتوانید این توکن را از برخی صرافی ها خریداری نمایید ولی در نظر داشته باشید که اگر خارج از این برنامه توکن ASM را بخرید قابلیت کسب جوایز و شرکت در رای گیری ها را نخواهید داشت؛ بنابراین بهترین راه حل برای حمایت و هم بهره بردن از شرایطی مانند حق رای در تصمیم گیری ها و دریافت پاداش، فقط و فقط استفاده از پلتفرم سوسیوس است. 

 

آیا توکن موناکو قابل استخراج است؟

این توکن هواداری قابل استخراج شدن نیست و همانند سایر توکن‌های هواداری، کاربران ممکن است با انجام فعالیت ها و بازی ها این توکن را به عنوان پاداش در پلتفرم Socios به دست آورند.

شما کاربران محترم میتوانید برای دیدن “قیمت زنده فن توکن موناکو” روی همین لینک کلیک کنید.

امتیاز دهید

آرمان محمدی

محقق و دوست‌دار دنیای کریپتو و دارای چند سال تجربه در زمینه ترید ارز دیجیتال و فارکس. یه گیمر که چند سالی هست در صنعت P2E و P2P فعالیت دارم. امیدوارم از مطالب و مقالات آموزشی من اطلاعات کافی رو کسب کنید تا بتوانید مسیر درستی را در زمینه ارزهای دیجیتال پیش ببرید. خیلی خوشحال میشم اگر نظر یا انتقادی دارید کامنت بزارید تا بتونم به شما کمک کنم و به نتایج بهتری برسیم. دوست دار شما آرمان

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا