Mojito Markets هم اثر دومینویی FTX را احساس کرد

Mojito Markets، یک صرافی غیرمتمرکز Aptos (DEX)، آخرین صرافی است که در معرض نابودی FTX قرار گرفته است. در نتیجه، پلتفرم، توسعه پروژه را تا زمان بهبود وضعیت اقتصاد کلان متوقف می‌کند. Mojito Markets در یک پست اعلام کرد که سرمایه‌های پروژه را که در اختیار صرافی ورشکسته ارز دیجیتال قرار دارد، از دست داده است. این تیم قصد دارد زمانی که وضعیت سرمایه و بودجه بهتر شد، از همان جایی که متوقف شد، ادامه دهد.

 

Mojito Markets به مشکل مالی برخورد

از دست دادن Alameda به عنوان سازنده بازار، سرنوشت این پروژه را بیشتر در هاله‌ای از ابهام قرار داده است. تیم اصلی نیز اکثریت سرمایه شخصی خود را از دست داد. این پلتفرم اعتراف کرد که جمع‌آوری وجوه اضطراری در بازار نزولی دشوار بوده است، اما انتظار می‌رود پس از بهبودی بازار، سرعت آن افزایش یابد.

 

زمانی که وضعیت سرمایه و تامین مالی بهتر شد، Mojito Markets قصد دارد از جایی که کار را ترک کرده‌ایم ادامه دهد، اما همچنین به چند زنجیره برای به حداکثر رساندن قرار گرفتن در معرض پروتکل ادامه می‌دهد و در عین حال از نقدینگی زنجیره‌ای جهانی نیز بهره می‌برد.

 

به عنوان بخشی از مراحل بعدی، Mojito قصد دارد توکن بومی خود، MOJO، را در آینده نزدیک به اتریوم منتقل کند. تیم انتظار دارد که این حرکت عرضه توکن‌های Mojito Alameda را از گردش حذف کند و اطمینان حاصل کند که قیمت توکن صرفاً توسط نیروهای بازار هدایت می‌شود و نه یک رکود مصنوعی.

 

Mojito همچنین قصد دارد زنجیره‌های چندگانه را گسترش دهد تا به سطوح بالاتری از نقدینگی دست یابد و به اکوسیستم بهترین شرایط ممکن را بدهد. سقوط FTX باعث زیان مالی شدید برای چندین شرکت مانند Liquid Global ،Genesis Digital Currency Group ،Multipcoin Capital و BlockFi شده است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا