اخبار NFTاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

شکایت Miramax از کوئنتین تارانتینو

میرامکس در نوامبر سال گذشته پس از اعلام حراج uncut screenplay scenes از سوی کوئنتین تارانتینو، از این کارگردان هالیوودی شکایت کرد. استودیوی فیلم ادعا کرد که تمام حقوق Pulp Fiction را دارد، به جز مواردی که برای تارانتینو محفوظ است که توکن‌های غیرمثلی جزو حقوق تارانتینو نیست.

 

کوئنتین تارانتینو و Miramax

این شرکت در آن زمان در حال توسعه استراتژی NFT خود بود. بارت ویلیامز، وکیل استودیو در بیانیه‌ای نوشت این تلاش حقوق NFT را برای Pulp Fiction که Miramax قصد دارد از طریق یک رویکرد استراتژیک و جامع به حداکثر برساند، کاهش می‌دهد.

 

در بیانیه مطبوعاتی اصلی حراج، Secret Network ادعا کرد که تارانتینو حقوق انحصاری برای انتشار فیلمنامه تخیلی پالپ خود را دارد و نسخه اصلی و دست‌نویس آن یک گنجینه خلاقانه شخصی است که او برای دهه‌ها خصوصی نگه داشته است. این حراج در ژانویه ۱.۱ میلیون دلار جمع‌آوری کرد، اما به دلیل اختلاف، فروش بقیه NFTها لغو شد.

 

تارانتینو و میرامکس در تولیدات موفق دیگری از جمله Kill Bill: Volumes 1 and 2 شریک هستند. Pulp Fiction پس از اکران در سال ۱۹۹۴ به فروش ۱۰۷.۹۳ میلیون دلاری در ایالات متحده و ۲۱۳ میلیون دلار در سراسر جهان رسید.

 

به نظر می رسد کوئنتین تارانتینو کارگردان هالیوود و میرامکس تهیه کننده دعوای خود را بر سر توکن‌های غیرمثلی (NFT) مربوط به فیلم پرفروش Pulp Fiction پس از یک جنگ حقوقی چند ماهه حل و فصل کرده اند. طبق گزارش‌ها، استودیو فیلم قصد دارد ظرف دو هفته از شکایت خود عقب‌نشینی کند و در آینده با این فیلمساز در پروژه‌های NFT همکاری کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا