ماینرها نزدیک به ۱۵,۰۰۰ اتریوم فروخته اند

به نظر می‌رسد که استخراج‌کنندگان اتریوم تا پیش از رویداد ادغام هفته گذشته، سود زیادی به دست آورده‌اند. بر اساس داده‌های OKLink، استخراج‌کنندگان اتریوم از ۹ سپتامبر تا روز ادغام، بیش از ۱۴,۷۸۵ اتریوم، در مجموع ۱۹.۷۳ میلیون دلار به قیمت امروز فروخته‌اند. OKLink داده‌ها را از ده‌ها استخر مختلف استخراج می‌کند، از جمله F2Pool، Binance و BTC.com.

 

سود ماینرهای اتریوم از ادغام

در ۱۲ سپتامبر، ماینرها دارایی‌های خود را ۲,۷۶۷ اتریوم کاهش دادند و پس از آن در روز بعد ۴,۱۲۱ اتریوم دیگر فروختند. بزرگترین فروش در ۱۴ سپتامبر، یک روز قبل از ادغام اتریوم رخ داد. ماینرها در آن زمان نزدیک به ۸,۰۳۲ اتریوم فروختند که در کمتر از ۲۴ ساعت به کاهش دارایی از ۱,۶۳۶ دلار به ۱,۴۷۱ دلار کمک کرد.

 

جریان‌های مبادله اتریوم نیز قبل از ادغام به اوج خود رسید. بر اساس داده‌های IntoTheBlock، در ۱۴ سپتامبر، جریان ورودی صرافی به ۲.۴ میلیون ETH رسید.

 

جریان های بالای مبادله معمولاً به عنوان یک رویداد نزولی در نظر گرفته می‌شود زیرا معامله گران وجوه را از کیف پول سرد برای فروش در بازار آزاد منتقل می‌کنند. برعکس، خروجی‌های بالای مبادلات نشان می‌دهد که کاربران وجوه را از این پلتفرم‌ها به کیف پول سرد خود برای نگهداری طولانی مدت منتقل می‌کنند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا