اخبار جهاناخبار بیت‌ کوین

مایک نووگراتز با فروش بیت کوین در ضرر ۳۰۰ میلیونی

بلومبرگ گزارش می دهد که هلدینگ دیجیتالی گلکسی میلیاردر خود را برای ضرر هنگفت ۳۰۰ میلیون دلاری برای سه ماهه دوم سال ۲۰۲۲ آماده می کند زیرا ترس گسترده و شرایط منفی بازار بازار ارزهای دیجیتال را فرا گرفته است. درآمد جامع که طبق به روز رسانی اولیه زیانده خواهد بود، سود خالص شرکت و سود یا زیان مالی محقق نشده است. ضرر واقعی سود یا زیان مالی Galaxy را به ۲.۲ میلیارد دلار می رساند که در مقایسه با گزارش مشابه در مارس ۲۰۲۲ کاهش ۱۲ درصدی را نشان می دهد.

با توجه به شرایط اخیر بازار، ضررهای بانک تاجر کریپتو اجتناب ناپذیر است زیرا قیمت بیت کوین در مقطعی به ۲۵۰۰۰ دلار سقوط کرد و باعث خروج گسترده ای از صنعت شد. علاوه بر شرایط منفی بازار، UST Terra به وحشت در بازار دامن زد. فیلد دیفای و استیبل کوین.

برخی از کارشناسان صنعت شکایت داشتند که آشفتگی بازاری که در هفته گذشته شاهد آن بودیم، بیشتر ناشی از سقوط TerraUSD و Luna بود. جداسازی اخیر استیبل کوین UST از دلار آمریکا، ارزهای دیجیتال خارج از اکوسیستم Terra را تحت تأثیر قرار داد، به طوری که بیت کوین به ۲۵۰۰۰ دلار سقوط کرد و اتریوم پشتیبانی ۲۰۰۰ دلاری را از دست داد. تقریباً ۳۰۰ میلیارد دلار از بازار ارزهای دیجیتال در کمتر از یک هفته از بین رفت.

با توجه به اظهار نظر رسمی Galaxy، خزانه داری حاوی استیبل کوین های الگوریتمی نیست. اگرچه این شرکت دارای هیچ نوع پایداری الگوریتمی نیست، نووگراتز علاقه خود را به UST نشان داد. ثروت این میلیاردر از نوامبر به شدت کاهش یافت، زیرا ۸.۵ میلیارد دلار او در زمان انتشار به ۲.۵ میلیارد دلار تبدیل شد.

امتیاز دهید

علی دوشابچی

علاقه ی اصلی او در زمینه‌ی اخبار ارز دیجیتال و رویه‌ی بازار است. فعالیت اصلی وی از سال 2017 پس از کسب 2 سال تجربه در قسمت های مختلف مقاله نویسی ، دنیای بلاک‌چین و امنیت شبکه های آن شروع شد. پس از کسب تجربیات شاخص او به عضویت تیم حرفه ای اطلاع رسانی و تحلیل و بررسی ارزیدو پیوست.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا