مصاحبهاخبار اتریوماخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار بیت‌ کوین

پیش‌بینی قیمت بیت کوین و اتریوم توسط مایک مک گلون

مایک مک گلون، استراتژیست ارشد کالا در بلومبرگ، استدلال کرد که زمستان کریپتو ممکن است طولانی تر از افت بازارهای قبلی باشد و دلیل آن پتک فدرال رزرو (Fed’s sledgehamme) است. با این حال، در چند سال آینده، او انتظار دارد که این صنعت قوی‌تر از همیشه ظاهر شود و قیمت بیت کوین به ۱۰۰,۰۰۰ دلار برسد و اتریوم تا سال ۲۰۲۵ با ۶,۰۰۰ دلار معامله شود. او همچنین به ادغام اشاره کرد و ادعا کرد که این رویداد بیش از حد تبلیغاتی شده است، که اکنون باعث ایجاد ریزشی کوتاه مدت برای سرمایه‌گذاران شده است. او همچنین پیش‌بینی کرد که تمرکز سبزتر اتریوم باعث پذیرش گسترده سازمانی خواهد شد که به توسعه پروتکل در سال‌های آینده کمک خواهد کرد.

 

افزایش قیمت بیت کوین و اتریوم در سه سال آینده

مک گلون در مصاحبه اخیر با Kitco News موضع خود را مبنی بر اینکه بیت کوین به سطح قیمت ۱۰۰,۰۰۰ دلار صعود خواهد کرد، تکرار کرد. با این حال، به دلیل زمستان جهانی اقتصاد کلان، افزایش ارزش دارایی ممکن است تا سه سال طول بکشد.

 

وی در این باره گفت:

از نظر من رسیدن قیمت بیت کوین به ۱۰۰,۰۰۰ دلار مسئله زمان است. واقعیت کلیدی این است که پذیرش و تقاضا در حال افزایش است، مگر اینکه شما انتظار داشته باشید که معکوس شود، که من فکر نمی‌کنم اینطور باشد. در حال حاضر مسئله فقط زمان است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا