بیت کوین‌های Microstrategy به ۱۵۲,۳۳۳ رسید

Microstrategy تعداد ۱۲,۳۳۳ بیت کوین دیگر را به قیمت حدود ۳۴۷ میلیون دلار خریداری کرده است و دارایی‌های ارز دیجیتال خود را به ۱۵۲,۳۳۳ بیت کوین افزایش داده است. اعلامیه شرکت نرم افزاری فهرست شده نزدک در بحبوحه یک سری تحولات مثبت در صنعت کریپتو منتشر شد.

 

مایکرواستراتژی ۱۲,۳۳۳ بیت کوین به ذخایر خود اضافه می‌کند

شرکت هوش تجاری و نرم‌افزار Microstrategy دارایی‌های بیت کوین خود را افزایش داده است.

 

مایکل سیلور، موسس و رئیس اجرایی این شرکت، چهارشنبه در توییتی اعلام کرد:

Microstrategy تعداد ۱۲,۳۳۳ بیت کوین اضافی را به قیمت ۳۴۷.۰ میلیون دلار با میانگین قیمت ۲۸,۱۳۶ دلار در هر بیت کوین به دست آورده است. تا تاریخ ۶/۲۷/۲۳ Microstrategy، تعداد ۱۵۲,۳۳۳ دلار بیت کوین به قیمت ۴.۵۲ میلیارد دلار با میانگین قیمت ۲۹,۶۶۸ دلار به ازای هر بیت کوین خریداری کرد.

 

در تشکیل پرونده خود در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در روز چهارشنبه، این شرکت تصریح کرد که سکه‌های اضافی در بازه زمانی بین ۲۹ آپریل تا ۲۷ ژوئن به دست آمده است. در زمان نوشتن این مقاله، قیمت بیت کوین ۳۰,۴۹۲ دلار است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا