راسخ بودن استراتژی بیت کوین MicroStrategy

MicroStrategy، شرکت هوش تجاری که توسط مایکل سیلور تأسیس شده است، از آگوست ۲۰۲۰ هر سه ماهه بیت کوین خریداری کرده است. این شرکت با داشتن ۱۴۰,۰۰۰ بیت کوین، بزرگترین دارنده ارز دیجیتال اصلی است. این شرکت انبار ذخیره خود را با قیمت متوسط ۲۹,۸۰۳ دلار انباشته کرده است، به این معنی که در حال حاضر با ضرر غیر قابل تحقق جزئی مواجه است.

 

افزودن بیت کوین بیشتر در هر سه ماهه

علیرغم ماهیت بی‌ثبات بیت کوین و بازار نزولی سال ۲۰۲۲ که صنعت ارزهای دیجیتال را مختل کرد، به نظر می رسد MicroStrategy مصمم است که تنها موقعیت BTC خود را تقویت کند. این شرکت در آگوست ۲۰۲۰ با خرید بیش از ۲۱,۰۰۰ بیت کوین و پذیرش یک استراتژی متمرکز بر دارایی دیجیتال پیشرو، به این بازار ورود کرد.

 

وی گفت:

سرمایه‌گذاری ما در بیت کوین بخشی از استراتژی تخصیص سرمایه جدید ما است که به دنبال به حداکثر رساندن ارزش بلندمدت برای سهامداران است.

 

مایکل سیلور، رئیس اجرایی MicroStrategy افزود:

این سرمایه‌گذاری نشان‌دهنده این باور ما است که بیت کوین، به‌عنوان گسترده‌ترین ارز دیجیتال جهان، یک ذخیره قابل اعتماد از ارزش و یک دارایی سرمایه‌گذاری جذاب با پتانسیل بالا است.

 

این شرکت به گفته‌های سیلور وفادار ماند و در سال‌های بعد به افزایش دارایی‌های خود ادامه داد. در واقع، تاکنون مقادیر خاصی از بیت کوین را در طول هر سه ماهه خریداری کرده است. عمده‌ترین خریدهای این شرکت در ابتدای استراتژی آن بود، زمانی که بیش از ۳۸,۰۰۰ بیت کوین در سه ماهه سوم ۲۰۲۰ جمع آوری کرد و سپس این مقدار را تا پایان سال به بیش از ۷۰,۰۰۰ بیت کوین رساند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا