اخبار جهاناخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار بیت‌ کوین

عملکرد شرکت Microstrategy

مایکل سیلور، رئیس اجرایی Microstrategy می گوید، از زمانی که این شرکت استراتژی بیت کوین را اتخاذ کرد و شروع به انباشت ارز دیجیتال در خزانه شرکت خود کرد، Microstrategy (MSTR) از هر طبقه دارایی و سهام فناوری بزرگ، بهتر عمل کرد. همانطور که قبلا اعلام شد، مدیر اجرایی طرفدار بیت کوین از سمت مدیرعاملی Microstrategy کناره گیری کرد و نقش رئیس اجرایی شرکت را بر عهده گرفت تا بر بیت کوین تمرکز کند.

 

عملکرد Microstrategy از زمان اتخاذ استراتژی بیت کوین

شرکت نرم افزاری Microstrategy Inc که در لیست نزدک قرار دارد، نتایج مالی سه‌ماهه دوم خود را روز سه شنبه منتشر کرد.

 

مایکل سیلور روز چهارشنبه در توییتی نوشت:

از زمان اتخاذ استراتژی بیت کوین، Microstrategy از هر طبقه دارایی و سهام فناوری بزرگ بهتر عمل کرده است.

 

وی افزود که قیمت بیت کوین در آن دوره زمانی ۹۴ درصد افزایش یافت در حالی که S&P500 به میزان ۲۳ درصد و نزدک ۱۳ درصد افزایش یافت. در مقابل، طلا، اوراق قرضه و نقره به ترتیب ۱۳، ۱۴ و ۲۹ درصد کاهش یافته اند. میکرواستراتژی استراتژی بیت کوین را در سه‌ماهه سوم سال ۲۰۲۰ اتخاذ کرد.

 

او در توئیتی متفاوت توضیح داد:

از آنجایی که Microstrategy یک استراتژی بیت کوین را اتخاذ کرد، ارزش سازمانی آن +۷۳۰٪ (+۵ میلیارد دلار) و MSTR +123٪ افزایش یافته است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا