اقدام مایکروسافت در برابر ماینینگ

مایکروسافت گفته است که استخراج کریپتو خدمات آنلاین آن را مختل کرده و آن را قطع می‌کند. در تلاش برای تثبیت خدمات ابری خود، شرایط به روز شده مایکروسافت دسترسی به بیت کوین و استخراج کریپتو را محدود می‌کند. هر کاربری که اکنون قصد انجام این کار را دارد باید تاییدیه از پیش نوشته شده شرکت را دریافت کند.

 

مایکروسافت بی سر و صدا استخراج کریپتو (ماینینگ) از سرویس‌های ابری را ممنوع می‌کند

طبق خلاصه تغییرات مایکروسافت، این غول نرم‌‎افزاری شرایط مجوز جهانی خدمات آنلاین خود را در تاریخ ۱ دسامبر به‌روز کرد تا توضیح دهد که استخراج ارزهای دیجیتال بدون تأیید قبلی مایکروسافت ممنوع است.

 

به طور خاص، تحت شرایط خط‌مشی استفاده قابل قبول، مایکروسافت بیان می‌کند که نه مشتری و نه آن‌هایی که از طریق مشتری به یک سرویس آنلاین دسترسی دارند، نمی‌توانند از سرویس آنلاین برای استخراج ارز دیجیتال بدون تأیید قبلی مایکروسافت استفاده کنند.

 

توجیه کمی برای این تغییر ارائه شد تا روز چهارشنبه که مایکروسافت توصیه‌ای با عنوان اقدامات مهمی که شرکا باید برای ایمن کردن اکوسیستم انجام دهند منتشر کرد که تغییر سیاست را تکرار کرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا