پیشنهاد مایکل سیلور خطاب به آرژانتینی‌ها

مایکل سیلور، بنیانگذار Microstrategy، به مردمی که در آرژانتین تورم‌زده زندگی می‌کنند، گفته است که اکنون به بیت کوین نیاز دارند. در حالی که بسیاری از بیت کوینرها از پیشنهاد سیلور استقبال کرده‌اند، تعدادی از منتقدان گفته‌اند که نوسانات این دارایی ارز دیجیتال، آن را جایگزین نامناسبی برای ارز محلی متزلزل می‌کند.

 

گزینه دلاری شدن آرژانتین

در حالی که واحد پول آرژانتین، پزو، با کاهش بیش از ۴۰ درصدی ارزش آن در دوازده ماه گذشته ادامه می‌یابد، مایکل سیلور، بنیانگذار Microstrategy، با انتشار توییتی اعلام کرد که مردم اکنون در این کشور آمریکای جنوبی نیاز به بیت کوین دارند. در توییت بعدی، سیلور، منتقد بیت کوین، اخباری را درباره نرخ تورم این کشور آمریکای جنوبی پس از رسیدن به ۷.۵۸ درصد در روز به اشتراک گذاشت.

 

توییت‌های سیلور که شرکتش یکی از بزرگترین دارندگان BTC است، در حالی منتشر شد که گزارش‌ها حاکی از آن بود که برخی از سیاستمداران آرژانتینی طرفدار جایگزینی پزو با دلار آمریکا هستند. همانطور که گزارش شده است، خاویر مایلی، کاندیدای ریاست جمهوری آرژانتین، گفته است که دلاری شدن می‌تواند تورم را که در ماه مارس رسماً به ۱۰۳.۴ درصد رسیده بود، متوقف کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا