دیدگاه مایکل سیلور درباره صرافی‌ها

به گفته مایکل سیلور، بنیانگذار Microstrategy، قانونگذاران هیچ مسیر قانونی رو به جلویی را برای ارزهای دیجیتال مانند استیبل کوین، اوراق بهادار دیجیتال و توکن‌ها درک نمی‌کنند. در مصاحبه‌ای با بلومبرگ در روز سه‌شنبه، سیلور تاکید کرد که کل صنعت به منطقی شدن بستگی دارد و دستخوش دگردیسی قابل توجهی به بخش مالی بیت کوین محور خواهد شد و تنها چند توکن اثبات کار باقی می‌ماند.

 

سیلور می‌گوید رگولاتورها علاقه‌ای به استیبل کوین‌ها، اوراق بهادار دیجیتال و توکن‌ها نشان نمی‌دهند

در مصاحبه‌ای با بلومبرگ در ۱۳ ژوئن، مایکل سیلور، موسس و رئیس Microstrategy، به سرکوب اخیر صرافی‌های کریپتویی پرداخت. سیلور تاکید کرد که Microstrategy از سال ۲۰۲۰ بر این باور است که بیت کوین (BTC) به تنهایی به عنوان تنها دارایی قابل سرمایه‌گذاری درجه سازمانی در فضای کریپتو است. او بر این واقعیت تاکید کرد که بیت کوین به طور گسترده‌ای به عنوان یک کالای دیجیتال در مقیاس جهانی شناخته شده است و او حدس زد که قانونگذاران آینده امیدوارکننده‌ای را برای سایر ارزهای دیجیتال متصور نیستند.

 

سیلور توضیح داد:

قانون‌گذاران هیچ علاقه‌ای به مشتقات کریپتویی ندارند. آنها هیچ علاقه‌ای به توکن‌های کریپتویی ندارند و آنها دیدگاهی نسبت به صرافی‌های کریپتویی دارند که بسیار محدود است. منظورم این است که نظر آنها این است که صرافی‌های کریپتویی باید مبادله کنند و باید کالاهای دیجیتال خالص مانند بیت کوین را تجارت و نگهداری کنند و بنابراین، کل صنعت به نوعی مقدر شده است که به یک صنعت متمرکز بر بیت کوین با شاید یک دوجین تا ده ها توکن دیگر برای اثبات کار، منطقی شود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا