مصاحبهاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار بیت‌ کویناخبار جهاناخبار ماینینگ

نظر مایکل سیلور درباره نگرانی‌های حول بیت کوین

مایکل سیلور، رئیس اجرایی MicroStrategy نامه‌ای منتشر کرده است که در آن افکار خود را در مورد استخراج بیت کوین و تأثیر آن بر محیط زیست و سیستم‌های انرژی پاک بیان می‎‌کند. رئیس دوستدار بیت کوین MicroStrategy گفت که نگرانی‌ها در مورد مصرف انرژی بیت کوین چیزی نیست جز بحثی از سوی لابی رمزنگاری Proof of Stake (POS). او استدلال کرد که استخراج بیت کوین، در واقعیت، بسیار کمتر از آن چیزی که اغلب تصور می‌شود، یک موضوع زیست محیطی است. در عوض، او معتقد است که اگر تلاش‌های گسترده لابی‌گری منافع رقیب در صنعت کریپتو نبود، این امر در رادار عمومی نبود.

 

مایکل سیلور از ماینینگ دفاع می‌کند

پس از انتشار این نامه در روز چهارشنبه، سیلور گفت که با توجه به اطلاعات غلط و تبلیغاتی که اخیراً در مورد بیت کوین منتشر شده است، انگیزه دارد حقیقت را در مورد رابطه بیت کوین با محیط زیست به اشتراک بگذارد.

 

در حال حاضر شبکه بیت کوین با اختلاف زیادی نسبت به هر شبکه بلاکچین دیگری انرژی مصرف می‌کند. این به دلیل مکانیسم اجماع اثبات کار (POW) آن است که برای ایمن‌سازی بلاکچین به ماینرهای پر انرژی نیاز دارد.

 

 

تنها شبکه‌ با اندازه قابل مقایسه با استفاده از این مکانیسم، اتریوم بود. با این حال، با توجه به اینکه ادغام در روز پنج‌شنبه اتفاق افتاد، بیت کوین به عنوان تنها ارز دیجیتال با مصرف انرژی قابل توجه باقی مانده است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا