مایکل ایگوروف (Michael Egorov) – مدیرعامل کرو فایننس

زندگینامه مایکل ایگوروف

Egorov مدیرعامل پلتفرم Curve Finance می‌باشد. این پلنفرم یک استخر نقدینگی صرافی غیرمتمرکز است که توجه‌های زیادی را از زمان راه‌اندازی خود در ۲۰۲۰ به خود جلب کرده است. این مجموعه بر اساس اتریوم شاخته شده و برای مبادلات کارآمد استیبل‌کوین‌ها و بیت‌کوین طراحی شده است. 

او مدرک خود را از دانشگاه فیزیک و تکنولوژی در مسکو دریافت کرد و می‌توان گفت که ایگوروف یک فیزیکدان و دانشمند حرفه‌ای است. یکی از فعالیت‌های او در زمان تحصیل، کار روی محاسبات کوانتومی و رمزنگاری بود. اتم‌های فوق سرد، موضوع مطالعات او برای تحصیلات دکتری بود و درنهایت توانست تا مدال برنز المپیاد بین‌المللی فیزیک را در سال ۲۰۰۳ به دست آورد.

یک لایه حفاظتی و رمزنگاری‌ داده با نام “NuCypher” ایجاد شده است و برای پلتفرم‌های کلان داده مانند Apache Kafka، Spark و Hadoop مورد استفاده قرار می‌گیرد. مایکل ایگوروف یکی از بنیانگذاران این لایه است و در حال حاضر مدیر ارشد فناوری این پلتفرم می‌باشد. NuCypher با استفاده از رمزنگاری مجدد می‌تواند زیرساخت‌های داده‌های کلان را در برابر خرابی‌های امنیتی احتمالی ایمن کند. Egorov اما پیش از راه‌اندازی این پلتفرم، در لینکدین کار می‌کرد؛ جایی که ابزارهای زیرساختی را ایجاد و به چالش‌های مقیاس شرکت کمک می‌کرد. به گفته ایگوروف، دوران حضورش در لینکدین به او کمک کرد تا تجربیاتی را بدست آورد که برای اداره بخش فناوری شرکت‌های خود نیاز داشت.

 

مایکل ایگوروف در ۲۰۲۱

کرو فایننس (Curve Finance) سال ۲۰۲۱ را با یک سخنرانی در فوریه شروع کرد و طی آن اعلام کرد که قصد همکاری با پاراچین پولکادات دارد. این طرح ادغام یک نسخه مبتنی بر بستر Curve در پاراچین بود. ادغام کامل در اکتبر ۲۰۲۱ آغاز شد و در همین حین، Equilibrium پیاده‌سازی رسمی بازارساز خودکار به نام “Epsilon” را راه‌اندازی کرد. همچنین توکن بومی پلتفرم کرو فایننس در سال ۲۰۲۱ بسیار جلب توجه کرد و عملکرد CRV به توکنومیک آن و همچنین رشد سریع محصولات بهینه‌سازی بازده در پلتفرم نسبت داده شد.

در همین حال، لایه حفاظتی NuCypher جامعه خود را تا پایان سال ۲۰۲۱ در رابطه با پیشرفت‌های آتی مانند موارد زیر بروزرسانی کرد:

  • ادغام DKG Alice با نسخه دوم NuCypher
  • بروزرسانی‌های نسخه‌های مرورگر
  • ادغام خود با Threshold Network

مایکل ایگوروف در 2022

 

مایکل ایگوروف در ۲۰۲۲

در آغاز سال ۲۰۲۲ شاهد ادغام پروتکل‌های بیشتری در کرو بودیم و باعث شد تا به طور گسترده به عنوان “Curve Wars” شناخته شود؛ این ادغام‌ها پروتکل‌های متفاوتی را برای ارائه بالاترین پاداش CRV به کاربران خود رقابت می‌کنند. این ادغام‌ها باعث افزایش تقاضا برای خرید توکن کرو شده است.

اکوسیستمی در اطراف Curve به تدریج در حال ظهور است و تقاضا برای پلتفرم با افزایش سرمایه‌گذاران بیشتر می‌شود. بنابراین، به نظر می‌رسد که سال ۲۰۲۲ سالی عالی برای پلتفرم کرو و مایکل ایگوروف باشد. این پلتفرم در ماه ژانویه شاهد رکوردشنی روز بود؛ به این شکل که طی آن حجم مبادلات روزانه به ۳.۲ میلیارد دلار رسید. می‌توان انتظار داشت که اگر سال پرباری برای ارزهای دیجیتال شود، رکوردهای جدید بسیاری ثبت خواهد شد.

شرکت کرو فایننس همچنین اعلام کرده است که قرار بر انتشار چندین محصول و بروزرسانی جدید در سال جدید است. این شرکت با داشتن مایکل ایگوروف در کنار خود، می‌تواند تا سال ۲۰۲۲ را بسیار قوی پیش ببرد. در همین حین، لایه NuCypher علاوه بر پیگیری قابلیت همکاری، یک چشم انداز جدید هیجان انگیر برای آینده خود اعلام کرده است که هر زمانی تیم آن شروع کند، کار روی پل پولکادات آغاز خواهد شد. این پروژه با نام “NuLink” وارد بازار شده است و با کمک مالی بنیاد وب۳ تأمین می‌شود.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

مریم افشار

کارشناس ارشد زبان انگلیسی، مترجم، محقق و مقاله نویس حرفه‌ایِ دنیای ارزهای دیجیتال، یک روزنامه نگار فناوری مالی که از سال 2015 عضو فعال جامعه ارزهای دیجیتال بوده است. او علاقه زیادی به بیت کوین و برنامه های غیرمتمرکز دارد. از سپتامبر 2016، بیش از 500 مقاله در مورد پروتکل های مخربی که امروزه در حال ظهور است، نوشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا