اخبار قانون‌ گذاریاخبار ارز دیجیتالاخبار صرافی‌ ها

سخنان طعنه آمیز مایکل بری درباره SEC

مایکل بری، مدیر صندوق تامینی که به دلیل پیش‌بینی بحران مالی سال ۲۰۰۸ شهرت دارد، معتقد است که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) نه منابع و نه IQ مورد نیاز برای بررسی صحیح لیست ارزهای دیجیتال Coinbase را دارد.

 

مایکل بری و SEC

مایکل بری، سرمایه‌گذار معروف و بنیانگذار شرکت سرمایه‌گذاری Scion Asset Management، به طور خلاصه در مورد بررسی کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در مورد صرافی رمزارز Coinbase سه‌شنبه اظهار نظر کرد.

 

او بیشتر به این دلیل شناخته شده است که اولین سرمایه‌گذاری بود که بحران وام مسکن آمریکا را که بین سال‌های ۲۰۰۷ و ۲۰۱۰ رخ داد، پیش‌بینی کرد و از آن سود برد.

 

بری در توضیح مقاله بلومبرگ با عنوان Coinbase با بررسی SEC در لیست های رمزنگاری خود روبرو می شود در توییتی نوشت:

مطمئن باشید که SEC منابع یا IQ لازم برای انجام صحیح این کار را ندارد.

 

بلومبرگ دوشنبه شب، تنها چند روز پس از آن که ناظر اوراق بهادار، یک مدیر محصول سابق این صرافی را با اتهامات مبادله داخلی مواجه کرد و از ۹ توکن کریپتو به عنوان اوراق بهادار در این فرآیند نام برد، بلومبرگ خبر تحقیق SEC را منتشر کرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا