غرامت ۵۴ میلیون دلاری مایکل آکرمن

به گفته کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC)، مایکل آکرمن، اپراتور یک طرح تجارت دارایی‌های دیجیتالی تقلبی ادعایی، با حکم دستوری صادر شده است که او را از معامله در هر بازار تحت نظارت CFTC یا ثبت نام در CFTC منع می‌کند. این حکم همچنین آکرمن را ملزم به پرداخت ۲۷ میلیون دلار غرامت به قربانیان کلاهبرداری و جریمه مالی مدنی ۲۷ میلیون دلاری می‌کند.

 

فقط ۱۰ میلیون دلار برای تجارت دارایی‌های کالاهای دیجیتال استفاده شد

کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) در ۲۸ ژوئن اعلام کرد که یک حکم غیرقانونی برای صدور حکم دائمی علیه مایکل آکرمن، اپراتور یک طرح تجارت دارایی دیجیتال تقلبی صادر شده است. به گفته کمیسیون، حکم صادر شده توسط نائومی ریس بوچوالد، قاضی دادگاه منطقه‌ای ایالات متحده، آکرمن را از تجارت در بازارهای تنظیم شده و ثبت‌نام در CFTC منع می‌کند.

 

این بیانیه همچنین فاش کرد که آکرمن، که در فوریه ۲۰۲۲ به پنج سال حبس مشروط با یک سال حبس خانگی محکوم شد، همچنین ملزم به پرداخت ۲۷ میلیون دلار غرامت به قربانیان کلاهبرداری شده است. آکرمن به دلیل اجرای این طرح کلاهبرداری بیشتر با جریمه مالی مدنی ۲۷ میلیون دلاری مواجه شد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا