رئیس بانک فرانسه می‌گوید که MiCA 2 مورد نیاز است

به گفته رئیس بانک مرکزی فرانسه، همکاری بین‌المللی برای تنظیم شرکت‌های کریپتو ضروری است. ویلروی دی گالهاو در سخنرانی در یک فروم فناوری در پاریس همچنین پیشنهاد کرد که ممکن است برای مقابله با این مشکل به نسخه جدیدی از قانون کریپتوی اخیرا تصویب شده اتحادیه اروپا نیاز باشد.

 

ویلروی متقاعد شده است که مقررات در حوزه قضایی واحد در مورد غول‌های کریپتویی کافی نیست

رئیس بانک فرانسه، فرانسوا ویلروی دی گالهاو، در رویدادی در کنفرانس فناوری Vivatech در پایتخت فرانسه اعلام کرد که برای تنظیم Crypto Conglomerate به همکاری در سطح بین‌المللی نیاز است.

 

ویلروی به نقل از بلومبرگ توضیح داد که تنظیم یک نهاد حقوقی در یک حوزه قضایی کافی نیست. او مثالی با شرکت‌های کریپتویی ایالات متحده ارائه داد که دارای اشخاص حقوقی مختلف هستند که در حوزه‌های قضایی مختلف فعالیت می‌کنند که به نظر او نیاز به همکاری بین‌المللی را ایجاد می‌کند.

 

Crypto Conglomerate چیست؟

بازوی مبادله‌ای که بازاری را برای خرید و فروش دارایی‌ها و قراردادهای کریپتو برای کاربران فراهم می‌کند. بازوی صدور که عرضه توکن‌ها را از طریق ضرب و سوزاندن منظم حفظ می‌کند. بازوی معاملاتی که به طور فعال وارد موقعیت‌های محصولات کریپتو می‌شود یا از آن خارج می‌شود تا بازدهی خود را به حداکثر برساند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا