اخبار متاورساخبار NFTاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهانمصاحبه

دور سرمایه گذاری ۲۴ میلیون دلاری Metatheory

Metatheory، یک شرکت بازی سازی Web3 که در سال ۲۰۲۱ تأسیس شد، اعلام کرده است که ۲۴ میلیون دلار در دور سرمایه گذاری سری A جمع آوری کرده است. دور سرمایه‌گذاری، که توسط نام‌های بزرگ VC در فضای کریپتو مانند a16z رهبری می‌شد، حضور شرکت های Pantera Capital و FTX Ventures را نیز داشت. کوین لین، مدیر عامل شرکت و یکی از بنیانگذاران توییچ، اظهار داشت که این شرکت بر روی ساخت بازی های با کیفیت بالا با عناصر بلاک چین تمرکز خواهد کرد.

 

Metatheory در سری A راند ۲۴ میلیون دلار به دست می آورد

Metatheory، یک شرکت بازی سازی Web3 که تجربیات سرگرمی را با عناصر بلاک چین ترکیب می کند، اعلام کرد که در دور سرمایه گذاری سری A خود ۲۴ میلیون دلار جمع آوری کرده است. کوین لین، مدیرعامل این شرکت که یکی از بنیانگذاران توییچ نیز هست، اظهار داشت:

این فرصتی برای ساخت بازی‌های باکیفیت است که عناصر بلاک چین را نیز در طراحی خود گنجانده است.

 

به نظر می رسد که فرضیه بازی Web3 برای VC هایی مانند a16z که منجر به سرمایه گذاری شد و به طور فعال در پروژه هایی از این نوع سرمایه گذاری کرده است، از جمله Mythical Games، Yield Guild Games و Sky Mavis، سازندگان Axie infinity، فریبنده است. سایر شرکت‌کنندگان عبارتند از Pantera Capital و FTX Ventures، Breyer Capital، Merit Circle، Recharge Thematic Ventures، Dragonfly Capital Partners، Daedalus، Sfermion، و Global Coin Research.

 

متاتئوری پس از این دور تامین مالی، ارزیابی شرکت را گزارش نکرد.

 

مزایای بازی Web3

Metatheory در میان گروهی از شرکت‌هایی است که سعی می‌کنند عناصر بازی را با بلاک چین و مکانیک‌های بازی برای کسب درآمد ترکیب کنند تا تجربه‌های سرگرمی با کیفیت بالا تولید کنند. لین در این باره اظهار داشت:

من واقعاً معتقدم که بلاک چین درها را به روی امکانات بیشتری باز می کند و تأثیر زیادی در فضای بازی، داستان گویی و جامعه سازی خواهد داشت.

 

به گفته این شرکت:

کارکنانی از توسعه دهندگان کهنه کار محصولات، خود را در مقایسه با سایر بازی های بلاک چینی کمتر اصلاح شده، متمایز خواهند کرد، زیرا در حال حاضر تیمی متشکل از ۴۲ کارمند برای این کارها اختصاص داده اند. این شرکت قبلاً اولین فرنچایز خود به نام Duskbreakers را تولید کرده است و اولین مدل، از مدل ۱۰ هزار NFT را منتشر کرده است که در کمتر از یک هفته فروخته شد.

 

NFT ها در محافل بازی های سنتی اثر قطبی داشته اند، به طوری که شرکت های مختلف مواضع مختلفی در مورد این موضوع اتخاذ می کنند. Lin از NFT ها به دلیل مشکل مالکیتی که قصد حل آن در این بازی ها را دارند، پشتیبانی می کند. لین در این مورد توضیح داد:

من فکر می‌کنم ایده مالکیت در اقتصاد دیجیتال، به‌ویژه زمانی که ما به هر آنچه که متاورس ارائه میدهد، وارد می‌شویم، به این معنی است که بلاک چین یک فناوری مهم است.

 

با این حال، او تصریح کرد:

این شرکت بر روی تولید بازی های خوب و سرگرم کننده در هسته اصلی تمرکز خواهد کرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا