ادامه سرمایه‌گذاری متا در متاورس

بر اساس اظهارات اندرو باسورث، رئیس Reality Labs، بخش متاورس این شرکت، متا در سال ۲۰۲۳ به سرمایه‌گذاری در فناوری واقعیت مجازی (VR) ادامه خواهد داد. در حالی که متا تغییراتی ایجاد کرده و با فضای متزلزل اقتصادی فعلی سازگار شده است، Bosworth اظهار می‌دارد که این شرکت همچنان به محور متاورس خود متعهد است.

 

متا در سال ۲۰۲۳ به پیشرفت در متاورس و واقعیت مجازی ادامه می‌دهد

متا، شرکت متاورس اجتماعی، در حال برنامه‌ریزی برای ادامه توسعه پروژه‌های متاورسی و مرتبط با واقعیت مجازی در طول سال ۲۰۲۳ است. در مقاله‌ای که در ۱۹ دسامبر نوشته شده، اندرو باسورث، رئیس بخش متاورسی به نام Reality Labs، شرایط را در حالی که این شرکت آسیب دیده است توضیح می‌دهد. اشکالات عمده ناشی از رکود اقتصادی، همچنان چشم انداز جدید خود را به جلو می‌برد.

 

باسورث اظهار داشت:

می‌توانم با اطمینان بگویم که پس از یکی از سخت‌ترین سال‌های تاریخ شرکت، متا همچنان به چشم‌انداز خود برای آینده متعهد باقی می‌ماند که روزی آن را اعلام کردیم.

 

تغییر نام فیسبوک به متا در ۲۸ اکتبر ۲۰۲۱ اعلام شد و دامنه و تمرکز شرکت را تغییر داد تا متاورس را به مکانی واقعی تبدیل کند که در آن افراد قادر به معاشرت، یافتن جوامع و رشد کسب و کار خواهند بود. باسورث معتقد است که این کار درستی است که باید برای غلبه بر تفکر کوتاه مدتی که وی آن را فاجعه بار می‌داند، انجام داد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا