اخبار اتریوماخبار آلت‌کوین‌هااخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

آیا ادغام می‌تواند باعث شکاف زنجیره اتریوم شود؟

جامعه کریپتو در حال بحث در مورد اینکه آیا توسعه دهندگان اتریوم تاریخ ثبت The Merge را به تعویق می اندازند یا خیر است. علاوه بر این، در ۲۷ ژوئیه، صندوق سرمایه گذاری رمزارز Galois Capital نظرسنجی را در توییتر منتشر کرد که نشان می دهد بیش از ۳۳ درصد از پاسخ دهندگان این نظرسنجی فکر می کنند اتریوم می تواند یک بار دیگر به دو زنجیره تقسیم شود.

 

تاخیر ادغام در سپتامبر تبدیل به یک گفتگوی بحث برانگیز میشود

پس از اعلام تاریخ The Merge، قیمت اتریوم (ETH) و اتریوم کلاسیک (ETC) از نظر ارزش در برابر دلار آمریکا به شدت افزایش یافت. توسعه‌دهنده اتریوم و مدیر انجمن زنجیره‌ای بیکن، سوپرفیز، توضیح داد که خط زمانی نهایی نیست، اما جدول زمانی برنامه‌ریزی که او به اشتراک گذاشت می‌گوید ادغام می‌تواند در هفته ۱۹ سپتامبر اجرا شود. اساسا، The Merge انتقال از یک زنجیره اثبات کار (PoW) به یک مدل اجماع اثبات سهام (PoS) است.

 

تقریباً بلافاصله پس از اعلام، قیمت اتریوم پس از اینکه قبلاً از رکود بازار نزولی رنج می برد، به طور قابل توجهی افزایش یافت. ETH در ۳۰ روز گذشته ۶۲.۴ درصد در برابر دلار آمریکا افزایش یافته است. با این حال، با نزدیک‌تر شدن تاریخ، تبلیغات بسیار کمتری به وجود می‌آید و مردم اکنون متعجب هستند که آیا توسعه‌دهندگان اتریوم فورک Merge را به تأخیر می‌اندازند یا خیر. موضوع تأخیر The Merge یک گفتگوی مهم در رسانه های اجتماعی این هفته بوده است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا