اخبار صرافی‌ هااخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهاناخبار قانون‌ گذاری

اخراج ۱۵ درصد از نیروی کار مرکادو بیت کوین

مرکادو بیت کوین، یکی از بزرگ‌ترین صرافی‌های ارزهای دیجیتال برزیل، موج جدیدی از اخراج‌ها را در بحبوحه وخیم‌تر شدن وضعیت اقتصاد جهانی برای استارت‌آپ‌های فین‌تک اعلام کرده است که بر شرکت‌های مبتنی بر نوآوری تأثیر می‌گذارد. این صرافی ۱۵ درصد از نیروی کار خود را در ۱ سپتامبر اخراج کرد. این دومین دور اخراج این شرکت در سه ماه گذشته است.

 

صرافی مرکادو بیت کوین برزیل موج جدیدی از اخراج ها را اعلام کرد

شرکت‌های ارزهای دیجیتال در لاتام و سراسر جهان تحت تأثیر منفی رکود اخیر در بازارهای کریپتو و سنتی قرار گرفته‌اند. مرکادو بیت کوین، یک صرافی ارز دیجیتال مستقر در برزیل، از اجرای یک سری اخراج به دلیل شرایط اقتصادی جهانی خبر داده است.

 

به گزارش رسانه‌های محلی، مرکادو بیت کوین در تاریخ ۱ سپتامبر ۱۵ درصد از نیروی کار خود را به عنوان بخشی از مجموعه اقدامات انجام شده توسط ۲TM، شرکت هلدینگ صرافی، به منظور ساده‌سازی عملیات، اخراج کرد.

 

در بیانیه‌ای، این شرکت همچنین از دولت برزیل به دلیل کنارگذاشتن بحث درباره لایحه ارزهای دیجیتال به نفع فعالیت‌های مربوط به انتخابات عمومی آتی انتقاد کرد. مرکادو بیت کوین گفت:

ناملایمات در اقتصاد ادامه می‌یابد و محیط رقابتی بدون تأیید چارچوب قانونی برای دارایی‌های رمزنگاری‌شده، با مجازات شرکت‌هایی که قوانین محلی را نادیده می‌گیرند، نابود می‌شود. محیط رقابتی بدون تأیید چارچوب قانونی برای دارایی‌های رمزنگاری شده، بدوبدتر می‌شود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا