پذیرش پرداخت مالیات با کریپتو

مندوزا، یکی از استان‌های آرژانتین، سیستمی را پیاده‌سازی کرده است که به مالیات دهندگان اجازه می‌دهد تا مالیات خود را به طور کامل با ارزهای دیجیتال پرداخت کنند. این سیستم که این هفته راه‌اندازی شد، بخشی از یک فشار استراتژیک برای نوسازی و دیجیتالی‌سازی پرداخت‌های انجام شده توسط سازمان مالیاتی مندوزا است و از خدمات شخص ثالث برای پردازش تراکنش‌ها استفاده می‌کند.

 

استان مندوزا آرژانتین شروع به پذیرش پرداخت مالیات با کریپتو کرد

به دلیل محبوبیت اخیر، دولت‌های بیشتری از ارزهای دیجیتال به عنوان راهی برای پرداخت تعهدات دولتی استفاده می‌کنند. مندوزا، یکی از استان‌های آرژانتین، یکی از اولین‌ها در این کشور است که سیستم دیجیتالی را پیاده‌سازی کرده است که به مالیات دهندگان اجازه می‌دهد تا پرداخت‌ها و سایر عملیات‌ها را با ارزهای دیجیتال انجام دهند.

 

این سامانه که در ۲۴ اوت راه‌اندازی شد، بخشی از یک اقدام استراتژیک توسط مقامات استان برای نوسازی پرداخت مالیات و خراج دولتی است که گزینه‌های متعددی را برای انجام تعهدات به شهروندان ارائه می‌دهد.

 

نیکلاس چاوز، مدیر کل اداره مالیات مندوزا، اظهار داشت:

این دریچه‌ای دیگر برای تسهیل پرداخت مالیات برای مالیات دهندگان است. این سرویسی است که توسط پردازشگر پرداخت ارائه می‌شود و ما فناوری‌های جدیدی مانند کیف پول‌های مجازی و ارزهای دیجیتال را با آن ادغام کرده‌ایم.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا