اخبار هک و امنیتاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهاناخبار قانون‌ گذاری

اقدامات علیه برنامه‌های رمزنگاری جعلی

یک قانونگذار آمریکایی از تیم کوک، مدیر عامل اپل و ساندار پیچای، مدیر عامل گوگل، در مورد اقدامات آنها علیه برنامه‌های ارزهای دیجیتال جعلی که در اپ استور اپل و فروشگاه گوگل پلی ظاهر می شوند، جواب خواسته است. سناتور شرود براون گفت: میلیون‌ها آمریکایی از برنامه‌های تلفن همراه برای سرمایه‌گذاری در دارایی‌های دیجیتال غیرقانونی استفاده می‌کنند. گزارش‌هایی از اپلیکیشن‌های رمزنگاری جعلی منتشر شده است که از صدها سرمایه‌گذار کلاهبرداری کرده است.

 

سؤال سناتور آمریکایی از مدیران اجرایی اپل و گوگل در مورد برنامه های رمزنگاری جعلی

سناتور شرود براون، رئیس کمیته امور بانکی، مسکن و شهرسازی سنا، نامه‌ای به تیم کوک، مدیرعامل اپل و ساندار پیچای، مدیر عامل آلفابت و گوگل، درباره اقدامات آنها علیه برنامه‌های ارزهای دیجیتال جعلی ارسال کرد.

 

او تأکید کرد:

ضروری است که فروشگاه‌های برنامه‌، حفاظت‌های لازم را برای جلوگیری از فعالیت‌های جعلی برنامه‌های تلفن همراه داشته باشند.

 

نامه‌های سناتور براون به دنبال هشداری از سوی اداره تحقیقات فدرال (FBI) در مورد برنامه‌های ارزهای دیجیتال جعلی بود که از صدها سرمایه‌گذار، بیش از ۴۲ میلیون دلار کلاهبرداری کردند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا