مشارکت MCFC می‌تواند به رشد بلاکچین کمک کند

در روز جمعه، ۳۰ ژوئن، Okx گسترش همکاری موجود خود را با برندگان اخیر لیگ قهرمانان اروپا، باشگاه فوتبال منچسترسیتی، اعلام کرد. این همکاری مستلزم آن است که Okx، که قبلا از کیت تمرینی باشگاه حمایت می‌کرد، تبدیل به اسپانسر آستین برای تیم‌های مردان و زنان شود. حیدر رفیق، مدیر ارشد مالی شرکت، ابراز امیدواری کرد که این معامله باعث افزایش دید و علاقه به صنعت گسترده بلاکچین شود. در سال‌های اخیر، تعداد زیادی از شرکت‌های کریپتویی با برندهای ورزشی در سرمایه‌گذاری‌های مشابه شریک شده‌اند. از موارد قابل توجه می‌توان به همکاری Crypto.com با Ultimate Fighting Championship (UFC) و همچنین بایننس که با تیم‌های فوتبالی مانند اف‌سی‌شاختار، لاتزیو از ایتالیا و پورتو از پرتغال همکاری کرد، اشاره کرد.

 

Okx چه چیزی از شراکت دریافت خواهد کرد؟

برای Okx، مدیر ارشد بازاریابی، Hiader Rafique، امیدوار است که این معامله به افزایش نیروی کار شرکت و همچنین جامعه گسترده‌تر بلاکچین کمک کند.

 

رفیق در روز جمعه در مراسم رونمایی اظهار داشت:

معمولاً وقتی این معاملات را انجام می‌دهید، این تصور این است که برای افزایش قرار گرفتن در معرض و رشد طراحی شده است. برای ما، این راهی بود که کارمندان را دور هم جمع کنیم و تیم را هیجان‌زده کنیم. بنابراین موفقیت کمی وجود دارد، اما موفقیت کیفی نیز وجود دارد.

 

وی افزود:

دو سال پیش، ما برندی شناخته شده در آسیا بودیم، اما در دنیای غرب نه، بنابراین با موفقیتی که منچسترسیتی در طول این سال‌ها داشته است، در صحنه جهانی قابل مشاهده شده ایم. بنابراین، تقویت این مشارکت فقط Okx نیست، بلکه کل صنعت است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا