Maxine Waters با SBF شوخی ندارد

ماکسین واترز به خوبی از SBF خواست تا در جلسه استماع در ۱۳ دسامبر شرکت کند. SBF نپذیرفت. حالا او اصرار کرد ولی با استفاده از لحنی نه چندان دوستانه.

 

تذکر ماکسین واترز به SBF

به دنبال مصاحبه جنجالی بین سم بنکمن فراید و روزنامه‌نگار اندرو راس سورکین در اجلاس DealBook نیویورک تایمز، SBF در ۱۳ دسامبر دعوت نامه‌ای صمیمانه از سوی نماینده کنگره دریافت کرد تا بفهمند در طول سقوط FTX چه اتفاقی افتاده است.

 

با این حال، SBF دعوت واترز را رد کرد و گفت که او احساس نمی‌کند زمان مناسبی برای حضور در کمیته برای توضیح همه رویدادهایی است که FTX، دومین صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال در ایالات متحده را به ورشکستگی کشاند.

 

وی به نماینده واترز و کمیته خدمات مالی مجلس گفت:

پس از پایان یافتن یادگیری و بررسی آنچه اتفاق افتاده است، احساس می‌کنم وظیفه من است که در کمیته حاضر شوم و توضیح دهم. من مطمئن نیستم که تا ۱۳ام این اتفاق بیفتد. اما وقتی شد، شهادت خواهم داد.

 

طبق رد و بدل توییت بین واترز و SBF، مدیر عامل سابق FTX معتقد است که FTX US بدون مشکل بود. SBF گفت که همه مشتریان ایالات متحده را می‌توان تامین کرد و افزود که مطمئن است FTX US هنوز هم مشکلی ندارد و سرمایه دارد. تا جایی که من می‌دانم، امروز هم همینطور است. انتظار داشتم این اتفاق بیفتد. تعجب می‌کنم که اینطور نیست. من مطمئن نیستم که چرا FTX US بسته شد.

 

اخطار دوم خیلی خوب نبود

در ۵ دسامبر، واترز از تشکر از SBF به درخواست حضور او در جلسه استماع سیزدهم برای توضیح درباره ورشکستگی پلتفرمی که به بیش از یک میلیون نفر آسیب رساند، رسید. همانطور که می‌دانید، سقوط FTX به بیش از یک میلیون نفر آسیب رسانده است. شهادت شما نه تنها برای اعضای کنگره معنادار است، بلکه برای مردم آمریکا نیز حیاتی است.

 

به نظر نمی‌رسد واترز داستان SBF را باور کند. او به SBF گفت که نقش او به عنوان مدیر عامل، همراه با مصاحبه‌هایی که شخصاً و از طریق تماس‌های تلفنی انجام داده است، علی‌رغم هشدارهای متعدد وکلایش، نشان می‌دهد اطلاعاتی که در اختیار دارد برای استفاده به عنوان شهادت کافی است. او در آخرین توییت خود کاملا شفاف بود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا