سایت ماینینگ بیت کوین Mawson Infrastructure Group

Mawson Infrastructure Group روز دوشنبه اعلام کرد که این شرکت یک سایت ماینینگ جدید در کورنینگ اوهایو را به دست آورده است. شرکت استخراج بیت کوین، در ۱ می ۲۰۲۳، از برنامه‌های خود برای راه اندازی ماینرهای خود در محل جدید تا سه ماهه سوم سال جاری، با هدف افزایش قدرت هش عملیات به میزان ۱ اگزاهش در ثانیه (EH/s) رونمایی کرد.

 

ماینر بیت کوین ماوسون ۲۴ مگاوات در اوهایو با فضایی برای توسعه به دست می‌آورد

در ۱ می ۲۰۲۳، Mawson Infrastructure Group فاش کرد که قراردادی را برای یک سایت جدید در اوهایو امضا کرده است. این پیشرفت به دنبال سرمایه‌گذاری‌های قبلی این شرکت در پنسیلوانیا و تصمیم برای خروج از استرالیا صورت گرفت.

 

انتظار می‌رود که سایت جدید استخراج، واقع در اوهایو، ظرفیت اولیه ۲۴ مگاوات را ارائه دهد. با این حال، ماوسون پیش‌بینی می‌کند که عملیات خود را برای مهار ۲۶ مگاوات برق اضافی گسترش دهد و در واقع ظرفیت کل سایت را به ۵۰ مگاوات برساند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا