تحلیل پالیگان، آماده هجوم نهنگ‌ها، ۳۰ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل پالیگان در هفته چهارم فروردین ۱۴۰۲ نشان از حرکت قیمت پالیگان به صورت رنج دارد. زمان تصمیم‌گیری پالیگان فرا رسیده است. آیا دوباره پالیگان از خط روند نزولی برگشت می‌خورد و روند ریزشی را ادامه می‎‌دهد؟ یا درهای حرکت به سمت سقف قیمتی باز خواهد شد؟ در تحلیل پالیگان به وضعیت جفت ارز Matic/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز پالیگان

تحلیل پالیگان نشان می‌دهد که کف ۱ دلاری برای این ارز مهم حفظ شده است. حال ریزش‌ها می‌‎تواند ۱.۱۰۳ دلاری را ببیند و سپس مسیر صعودی خود را آغاز کند. این ارز پر پتانسیل می‌تواند روند صعودی خود را استارت بزند. در حال حاضر قیمت متیک ۱.۱۱ دلار را نشان می‌دهد. اما می‌تواند حمایت‌ها قیمت متیک را تا حوالی ۱.۵ دلار افزایش دهد.

تحلیل متیک 30 فروردین 1402

 

تحلیل تکنیکال پالیگان

متیک اگر نتواند از این ناحیه فعلی در حوالی ۱.۱۳ دلار به بالا حرکت کند کف ۱.۱۱ دلاری حمایت خوبی برای این ارز خواهد بود که می‌تواند باعث افزایش قیمت آن شود. اما در مسیر صعودی در صورتی که متیک بتواند ۱.۱۴۲ را باز پس گیری کند و تثبیت بالای آن رخ دهد، رالی صعودی خود را تا دو تارگت ۱.۶۱ دلار و ۱.۹۲ دلار ادامه خواهد داد. پس باید منتظر رالی صعودی از متیک باشیم.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

۵/۵ - (۲ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا