تحلیل هفتگی پالیگان (Matic) ۳ خرداد ۱۴۰۱

پالیگان با حرکت خنثی خود در هفته گذشته در حال تجربه آرامش قبل از طوفان است. ارز دیجیتال متیک در حال حاضر روی حمایت کلیدی خود در حال نوسان است. با این حال احتمال نزول بیشتر و رسیدن به اصلی‌ترین حمایت خود یعنی قیمت ۰.۳۳ دلار بسیار بالاست. متیک پروژه‌ای است که در ۶ ماه اخیر عملکرد بهتری نسبت به بسیاری از رمز ارز‌‎های دیگر داشته است.

 

تحلیل تایم فریم روزانه متیک
تحلیل تایم فریم هفتگی متیک

 

احتمال میرود کف قیمتی متیک قیمت محدوده ۳۰ تا ۴۰ سنت باشد، ورود قیمت به این محدوده شروع فاز انباشت را کلید خواهد زد. با وجود اینکه احتمال از دست رفتن حمایت ۳۰ سنت بسیار پایین است، اما در صورت وقوع این اتفاق متیک می‌تواند تا کف کانال صعودی خود نزول کند.

احتمال حمایت میدلاین از ریزش بیشتر نیز وجود دارد، با این‌حال حمایت ۳۳ سنت از اعتبار بیشتری برخوردار است. اگر قصد سرمایه‌گذاری در رمز‌ارز متیک را دارید، نکات زیر را مطالعه فرمایید.

  • در این لحظه متیک در موقعیت معاملاتی قرار ندارد، بهتر است از عجله‌کردن خود‌داری کنید.
  • در صورت رسیدن به متیک به حمایت‌های پایینی قطعا خرید بهتری انجام می‌دهید.
  • متیک پروژه قدرتمندی است، نوسانات قیمتی چیزی از ارزش پروژه کم نخواهد کرد.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا