تحلیل پالیگان، صعود دوباره؟ ۱۴ تیر ۱۴۰۱

هفته‌ای دیگر با تحلیل پالیگان، این ارز دیجیتال که در هفته‌های اخیر بسیار پر قدرت عمل کرده، پس از اصلاحی کوتاه مدت دوباره در حال ثبت کند‌های سبز است. هم‌اکنون متیک با قیمت ۵۲ سنت در حال معامله است که نسبت به سقف تاریخی خود ۸۱ درصد ریزش را تجربه کرده است.

در ادامه با توجه به تحلیل نمودار در مورد مسیر آینده متیک صحبت خواهیم کرد.

 

نمای روزانه متیک
نمای روزانه متیک

 

همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید، متیک پس از برخورد به مقاومت کلیدی خود با ریزش همراه شد، این ریزش حتی از میدلاین کانال بلند خود نیز عبور کرد و هم‌اکنون در حال تکمیل پول بک به میدلاین از دست رفته است. پس از برخورد به مدلاین احتمال ریزش دوباره نیز وجود دارد.

اما از آنجایی که RSI در تلاش برای نفوذ و تثبیت بالای سطح ۵۰ است. احتمال صعود متیک تا بالای مقاومت استاتیک ۶۵ سنت نیز وجود دارد. در زمان‌هایی بازار نزدیک به سطوح حمایتی نیست معامله خرید غیرمنطقی است، پس بهتر است تا مشخص شدن تکلیف این ارز دیجیتال صبر کرد.

منطقی‌ترین نقاط برای خرید می‌تواند حمایت ۳۰ سنت و بالای مقاومت ۶۵ سنت باشد.

همانطور که در تصویر نیز مشخص است همچنان انتظار حرکت ساید بین دو سطح ۳۰ و ۶۵ را داریم که می‌تواند کف‌سازی خوبی برای ارز دیجیتال متیک باشد.

  • درنقاط کور بازار نظاره گر بودن بهترین تصمیم است.
  • از معاملات هیجانی در این مواقع پرهیز کنید.
  • بازار به امید‌های واهی معامله‌گران خرد اهمیتی نمی‌دهد.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا