تحلیل هفتگی پالیگان (Matic) ۱۰ خرداد ۱۴۰۱

پروژه قدرتمند پالیگان که به‌عنوان قوی‌ترین لایه دوم اتریوم شناخته می‌شود. هم اکنون با اختلاف ۷۶ درصدی از سقف تاریخی خود در حال نوسان کردن است. همانطور که انتظار میرفت، متیک موفق به حفظ حمایت ۶۸ سنت خود نشد و آن را به سمت پایین شکست. هم اکنون ارز دیجیتال متیک در حال تکمیل پول بک به حمایت از دسته رفته است تا اعتبار شکست را بسنجد! در صورتی که شکست معتبر واقع شود این ارز دیجیتال می‌تواند تا میدلاین کانال صعودی خود و سپس تا حمایت ۰.۳۲ دلاری ریزش کند.

 

تایم فریم روزانه متیک
تحلیل هفتگی پالیگان (Matic) ۱۰ خرداد ۱۴۰۱

 

تا زمان تکمیل پول بک و تایید شکست نمی‌توان تصمیمی در مورد آینده متیک گرفت، با  این حال وقوع شکست جعلی و بازگشت این ارز به بالای حمایت ۶۸ سنت می‌تواند بهترین اتفاق برای ارز دیجیتال متیک باشد.

  • هم‌‎اکنون پالیگان در موقعیت معامله قرار ندارد، در صورتی که تصمیم به خرید پالیگان دارید بهتر است تا تثبیت اوضاع قیمتی آن صبر کنید.
  • همواره خرید پله‌ای بهترین روش برای کاهش ریسک سرمایه‌گذاری است.
  • در صورتی که متیک به حمایت ۳۲ سنت برسد، خرید بسیار کم ریسک خواهد شد.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا