اخبار قانون‌ گذاریاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار هک و امنیت

اولین ابزار نظارت بلاکچین Mastercard

روز سه‌شنبه، شرکت خدمات مالی چندملیتی Mastercard فاش کرد که در حال راه‌اندازی محصول جدید نظارت بر ارزهای دیجیتال به نام Crypto Secure است. هدف نرم‌افزار Crypto Secure استفاده از الگوریتم‌های هوش مصنوعی (AI) است تا به بانک‌ها و صادرکنندگان کارت‌های رمزنگاری‌محور کمک کند تا تراکنش‌های رمزنگاری جعلی را شناسایی کنند.

 

Mastercard و Ciphertrace محصول جدیدی را با نام Crypto Secure معرفی کردند

Mastercard نرم‌افزار جدیدی را معرفی کرده است که از تاکتیک‌های نظارت بلاکچین و هوش مصنوعی برای شناسایی تراکنش‌های رمزنگاری جعلی استفاده می‌کند. شرکت مالی این خبر را به طور انحصاری با CNBC به اشتراک گذاشت و به گفته این شرکت، نرم‌افزار جدید توسط Ciphertrace توسعه یافته است. شرکت اطلاعاتی بلاکچین Ciphertrace سال گذشته توسط Mastercard خریداری شد.

 

Dave Jevans، مدیرعامل Ciphertrace در آن زمان گفت:

شرکت ما این دیدگاه را برای ایجاد امنیت و اعتماد در سراسر اکوسیستم به اشتراک می‌گذارند.

 

نرم‌افزار جدید Crypto Secure داشبوردی را برای موسسات مالی و صادرکنندگان کارت مبتنی بر رمزنگاری ارائه می‌دهد که فعالیت‌های بلاکچین و تراکنش‌های مشکوک را شناسایی می‌کند. اساساً، نرم‌افزار نظارت بر بلاکچین از سیگنال‌‎های color-coded با سطوح مختلف فعالیت مشکوک استفاده می‌کند. طبق گفته مسترکارت، این نرم‌افزار کاری جز هشدار به ارائه‌دهنده خدمات مالی انجام نمی‌دهد، در حالی که بانک‌ها و صادرکنندگان کارت باید در نهایت قضاوت کنند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا