شبکه چند توکنی مسترکارت

Mastercard شبکه Multi-Token (MTN) خود را معرفی کرده است، یک فروشگاه اپلیکیشن که از فناوری‌های بلاکچین برای ساخت برنامه‌های مالی تنظیم‌شده پشتیبانی می‌کند. رئیس بخش کریپتویی و بلاکچین غول پرداخت گفت MTN یکی از جاه‌طلبانه‌ترین پروژه‌های مسترکارت در حوزه دارایی‌های دیجیتال تا به امروز است. هدف ما حمایت از صنعت دارایی دیجیتال گسترده‌تر و طرف‌های علاقه‌مند برای کمک به تقویت اعتماد به آینده آن است.

 

مسترکارت از شبکه چند توکنی رونمایی کرد

Raj Dhamodharan، رئیس رمزارز و بلاکچین Mastercard، در یک پست وبلاگی در روز چهارشنبه اعلام کرد:

امروز، ما با معرفی Mastercard Multi-Token Network، یک راه حل سفارشی برای صنعت، قدم بعدی در سفر خود را برمی‌داریم.

 

او توضیح داد:

چشم‌انداز ما برای MTN ارائه مجموعه‌ای از قابلیت‌های اساسی است که برای ایجاد تراکنش‌ها در دارایی دیجیتال و اکوسیستم‌های بلاک‌چین ایمن، مقیاس‌پذیر و قابل تعامل است که در نهایت امکان پرداخت کارآمدتر و برنامه‌های کاربردی تجاری را فراهم می‌کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا