همکاری مسترکارت با آپتوس، پالیگان، آوالانچ و سولانا

هدف این راه‌حل ارائه نیازهای مختلف تأیید مشتری و کسب و کار بر اساس الزامات بازار و انطباق است. Mastercard غول پرداخت ایالات متحده یک راه‌حل جدید Web3 را ارائه کرده است که به دنبال اعتماد بیشتر به تراکنش‌های بلاکچین است. این پیشنهاد که Mastercard Crypto Credential نام دارد، مجموعه‌ای از استانداردها و زیرساخت‌های مشترک را ایجاد می‌کند که به تأیید تعاملات قابل اعتماد بین مصرف‌کنندگان و کسب‌وکارهایی که از شبکه‌های بلاکچین استفاده می‌کنند کمک می‌کند.

 

ابتکاری به نام Mastercard Crypto Credential

در یک پست وبلاگی که در ۲۸ آپریل منتشر شد، مسترکارت بر نیاز به تعاملات قابل اعتماد، سازگار و قابل تأیید در شبکه‌های بلاکچین عمومی تأکید کرد. برای این امر، Mastercard Crypto Credential طراحی شده است تا اطمینان حاصل شود بازیکنانی که علاقه‌مند به تعامل در سراسر Web3 هستند، در حین شرکت در هر نوع فعالیتی، استانداردهای تعریف شده خاصی را رعایت می‌کنند.

 

علاوه بر تعریف استانداردها و سطوح تأیید، Mastercard Crypto Credential همچنین فناوری لازم را برای هدف قرار دادن موارد استفاده بیشتر فراهم می‌کند.

 

مسترکارت گفت که تمرکز بر روی ارائه نام مستعار ساده و آسان برای به خاطر سپردن خواهد بود تا به مشتریان کمک کند آدرس‌های کیف پول را با یکدیگر به اشتراک بگذارند و تجربه مصرف‌کننده را در کنار کاهش احتمال خطاها افزایش دهند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا