انگیزه‌ای بزرگ برای انتقال پول از حساب‌های بانکی

ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا و توییتر، با اشاره به شکاف قابل توجه نرخ بهره ایجاد شده توسط خزانه‌داری ایالات متحده و فدرال رزرو، انگیزه‌ای عظیم برای انتقال پول از حساب‌های بانکی به اشتراک گذاشته است. ماسک هشدار داد همانطور که افراد و شرکت‌های بیشتری متوجه این موضوع می‌شوند، فرار سپرده‌گذاران بانکی حتی برای بانک‌هایی که بزرگ‌تر از آن هستند که شکست بخورند به سطوح شدیدی افزایش می‌یابد.

 

انگیزه بزرگ برای انتقال پول به خارج از حساب‌های بانکی

ایلان ماسک، مدیر عامل تسلا و توییتر، روز دوشنبه یک انگیزه بزرگ برای مردم برای انتقال پول از حساب‌های بانکی در ایالات متحده به اشتراک گذاشتند. بیانیه او در پاسخ به کاربر توییتری به نام unusual_whales بود که به نقل از هیو هندری، بنیانگذار Eclectica Asset Management بود که این شرکت را به مدت ۱۵ سال اداره می‌کرد. وی پیش بینی می‌کند که خزانه‌داری ایالات متحده و فدرال رزرو ممکن است مجبور شوند وارد عمل شوند و حق شما را به عنوان یک شهروند ایالات متحده برای خروج پول از بخش بانکی ایالات متحده به دلیل فرار سرمایه از سیستم بانکی ایالات متحده محدود کنند.

 

ماسک توضیح داد که خزانه‌داری ایالات متحده و فدرال رزرو شکاف بزرگی بین حساب‌های بازار پول (اسناد خزانه) با نرخ بهره حدود ۴.۵ درصد و حساب‌های بانکی با نرخ بهره کمتر از ۱ درصد ایجاد کرده اند. او تاکید کرد این یک انگیزه بزرگ برای خروج پول از حساب‌های بانکی است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا