حجم عظیم اطلاعات نادرست مرتبط با بیت کوین

مدیر اجرایی Microstrategy، مایکل سیلور به بیت کوین اعتقاد زیادی دارد زیرا شرکت او در چند سال گذشته نزدیک به ۱۳۰,۰۰۰ بیت کوین خریداری کرده است. شش روز پیش، دفتر سیاست علم و فناوری ایالات متحده گزارشی منتشر کرد که مدعی شد عملیات استخراج اثبات کار بر تغییرات آب و هوا تأثیر گذاشته است. دپارتمان علم و فناوری معتقد است که دولت بایدن باید علیه این صنعت اقدام کند و استانداردها و مقررات ماینینگ را ایجاد کند. در پی این گزارش، سیلور نامه‌ای خطاب به روزنامه‌نگاران، سرمایه‌گذاران و تنظیم‌کننده‌ها درباره حجم گسترده اطلاعات نادرست و تبلیغاتی که اخیراً منتشر شده است منتشر کرد.

 

رئیس اجرایی Microstrategy یک پست منتشر می‌کند که در آن در مورد بیت کوین و محیط زیست بحث می‌کند

مایکل سیلور از Microstrategy توییتی منتشر کرد که منجر به پست اخیر او در مورد بیت کوین و محیط زیست می‌شود. سیلور با پیوندی به پست خود نوشت با توجه به حجم گسترده اطلاعات نادرست و تبلیغاتی که اخیراً در جریان است، فکر کردم مهم است که حقیقت را در مورد استخراج بیت کوین و محیط زیست به اشتراک بگذارم.

 

این سرمقاله ماینینگ بیت کوین و محیط زیست (Bitcoin Mining and the Environment) نام دارد و موضوعاتی درباره بیت کوین و محیط زیست را مورد بحث قرار می‌دهد. هر موضوع نشان می‌دهد که چگونه می‌توان به تعدادی از تصورات نادرست محیطی در مورد شبکه بیت کوین به شیوه‌ای متفاوت نگاه کرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا