اخبار جهاناخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار صرافی‌ ها

نشست MaskEX در دبی

اجلاس آینده‌ساز سبک زندگی شهری در ۲۹ ژوئیه ۲۰۲۲ در دبی در برج جمیرای امارات برگزار شد. MaskEX Global یک صرافی مشهور در سراسر جهان، برگزار کننده و حامی این رویداد بود. در طول این سمینار، MaskEX با افراد همفکر در گفتگویی باز و سازنده در مورد بلاک چین و دارایی‌های دیجیتال، از تحلیل بازار گرفته تا نوآوری‌های تکنولوژیکی و روندهای فعلی بازار، صحبت کرد.

 

MaskEX Global نشست آینده‌ساز سبک زندگی شهری را در دبی برگزار کرد

در طول کل این سمینار، MaskEX در یک گفتگوی باز و سازنده در مورد فناوری بلاک چین و دارایی‌های دیجیتالی فیات با افرادی که دیدگاه‌های مشابهی داشتند، مشارکت کرد. موضوعات مورد بحث از تجزیه و تحلیل بازار گرفته تا نوآوری های تکنولوژیکی و روندهای فعلی بازار متغیر بود.

 

اریک یانگ، یکی از بنیانگذاران MaskEX، پیش‌بینی کرد که مقررات دارایی‌های دیجیتالی تا سال ۲۰۲۲ تقریباً کل جهان را تحت پوشش قرار خواهد داد. او همچنین گفت از آنجایی که این قطار به طور مداوم در سراسر جهان در حال حرکت است، در نهایت به طور کامل در همه جا شناخته خواهد شد. رشد تعداد صرافی‌های معتبر که در حال حاضر در حال رخ دادن است، تأثیر مادی مفیدی بر ایمنی و امنیت دارد. علاوه بر این، آنها کاملاً با الزاماتی که توسط هر کشور تحمیل می شود مطابقت دارند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا