بازارها نسبت به کاهش تورم بسیار خوشبین هستند

استراتژیست‌های گلدمن ساکس هشدار داده اند که به نظر می‌رسد بازارها نسبت به سرعت کاهش تورم خوش‌بین ترند. آنها توضیح دادند اگرچه ما انتظار کاهش بیشتر تورم در آینده را داریم، بازارها به طور قابل توجهی نسبت به ما نسبت به سرعت کاهش تورم خوش‌بین هستند.

 

گلدمن ساکس انتظار دارد تورم آمریکا کندتر از آنچه بازار پیش‌بینی می‌کند کاهش یابد

بلومبرگ گزارش داد، استراتژیست‌های گلدمن ساکس به رهبری پراوین کوراپاتی، استراتژیست ارشد نرخ بهره، روز جمعه در یادداشتی هشدار دادند که پیش‌بینی می‌شود تورم در ایالات متحده با سرعت کمتری نسبت به آنچه در حال حاضر توسط بازارها قیمت‌گذاری می‌شود کاهش یابد.

 

استراتژیست‌های گلدمن توضیح دادند که سرمایه‌گذاران ممکن است فرض کنند که کاهش شدید رشد اقتصادی منجر به کاهش سریع‌تر تورم می‌شود. علاوه بر این، آنها همچنین می‌توانند در مورد قیمت انرژی در مقایسه با آنچه که در معاملات آتی کالا به آن اشاره می‌شود، نزولی‌تر باشند. با این حال، استراتژیست‌ها استدلال کردند که این عوامل تأثیر محدودی بر تورم خواهند داشت و تأکید کردند که بازارها علاوه بر این، پتانسیل تورم تاخیری را در بخش‌هایی مانند مراقبت‌های بهداشتی نادیده می‌گیرند.

 

آنها نوشتند:

اگرچه انتظار کاهش بیشتر تورم در آینده را داریم، اما بازارها به طور قابل توجهی نسبت به ما نسبت به سرعت کاهش خوش‌بین هستند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا