اخبار بیت‌ کویناخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهان

نظرات مارک موبیوس درباره‌ی بیت کوین

مارک موبیوس، سرمایه گذار کهنه کار، بنیانگذار Mobius Capital، به معامله گران ارزهای دیجیتال از استفاده از استراتژی کاهش قیمت هشدار داده است. او انتظار دارد که قیمت بیت کوین با کاهش موقتی ۲۰ هزار دلاری بیشتر کاهش یابد.

 

هشدار مارک موبیوس و پیش بینی قیمت بیت کوین او

موسس Mobius Capital Partners، مارک موبیوس، در مصاحبه ای با فایننشال نیوز روز جمعه به معامله گران کریپتو در مورد خرید در این کاهش هشدار داد. او همچنین پیش بینی قیمت و چشم انداز آینده بیت کوین را به اشتراک گذاشت.

 

موبیوس قبل از راه اندازی شرکت خود، رئیس اجرایی گروه بازارهای نوظهور تمپلتون بود. او در سال ۱۹۸۷ به تمپلتون پیوست و بیش از ۵۰ میلیارد دلار در سبد بازارهای نوظهور مدیریت کرد.

 

وی در حالی که اذعان داشت که برخی از معامله‌گران ارزهای دیجیتال قبلاً با استفاده از استراتژی خرید نزولی موفق بوده‌اند، تأکید کرد که این استراتژی نتیجه نمیدهد در حالی که بازار هنوز راهی برای سقوط دارد! بنیانگذار ۸۵ ساله Mobius Capital درباره خرید افت بیت کوین به طور خاص به این نشریه گفت:

این بار تا زمانی که بیت کوین به ۲۰,۰۰۰ دلار برسد کار نخواهد کرد، از جایی که ممکن است جهش وجود داشته باشد اما هدف بعدی ۱۰,۰۰۰ دلار خواهد بود.

 

برخی افراد هشدارهای مشابهی را در شبکه های اجتماعی، به ویژه پس از فروپاشی terrausd (UST) و terra (LUNA) بیان کرده اند. UST پیوند خود را در برابر دلار آمریکا از دست داد و در حال حاضر با قیمت ۰.۱۱ دلار معامله می شود در حالی که LUNA تقریباً بی ارزش است.

 

پیتر شف، روز پنجشنبه در توییتی نوشت:

Terra Luna یک مثال کامل از این است که چرا نباید همیشه در دیپ بخرید. دیروز لونا ۹۸ درصد کاهش داشت. اگر با این فکر که سقوط یک فرصت خرید عالی ایجاد کرده است، آن شیب را خریداری کرده اید، امروز ۹۹.۳ درصد از دست داده اید. این ممکن است برای هر رمزنگاری اتفاق بیفتد.

 

با این حال، بسیاری از سرمایه‌گذاران بیت‌ کوین افت قیمت را نمی‌خرند تا بازار را برای کسب سود سریع زمان‌بندی کنند. آنها قصد دارند BTC خود را درازمدت نگه دارند. برای مثال، کسانی که معتقدند قیمت ارز دیجیتال امسال به ۱۰۰,۰۰۰ دلار خواهد رسید، خوشحال هستند که با هر قیمتی کمتر از این هدف وارد شوند.

 

موبیوس مدت‌هاست که به بیت کوین بدبین بوده است. در ماه اکتبر، او به این خبرگزاری گفت که ارز دیجیتال واقعاً می‌تواند حبابش بترکد و تأکید کرد که این ریسکی است که بانک‌های مرکزی باید به آن توجه کنند.

 

او در ماه نوامبر به مردم توصیه کرد که به ارزهای دیجیتال به عنوان وسیله ای برای سرمایه گذاری نگاه نکنند. این وسیله ای برای حدس و گمان و سرگرمی است. اما پس از آن باید در پایان روز به سهام بازگردید.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا