پیشنهادات مارک کوبان به SEC

سرمایه‌گذار میلیاردر، مارک کوبان، مالک تیم NBA دالاس ماوریکس، پیشنهاداتی را در مورد چگونگی نظارت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) بر صنعت کریپتو ارائه کرده است، از جمله اینکه چگونه تنظیم‌کننده باید توکن‌های کریپتویی چند منظوره را مدیریت کند. توصیه‌های او به دنبال مجموعه‌ای از اقدامات اجرایی توسط ناظر اوراق بهادار بود که شامل شکایت از صرافی رمزارز فهرست شده در Nasdaq به نام Coinbase می‌شد.

 

پیشنهادهای مارک کوبان برای مقررات کریپتویی SEC

مارک کوبان، مالک تیم NBA دالاس ماوریکس، در توییتر در مورد اینکه چگونه کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) می‌تواند بخش کریپتو را تنظیم کند، درگیر بحث طولانی شده است. این بحث به دنبال مجموعه‌ای از اقدامات اجرایی انجام شده توسط SEC علیه تعدادی از صرافی‌های برجسته ارزهای دیجیتال از جمله Binance و Coinbase صورت گرفت.

 

به عنوان مثال، ناظر اوراق بهادار به دنبال نقض قوانین اوراق بهادار، صرافی رمزارز فهرست شده در نزدک، کوین بیس، در توییتی در روز شنبه توضیح داد که فرآیند ثبت‌نام غیر اختصاصی رمزارز فعلی ارائه شده توسط SEC به این موضوع نمی‌پردازد.

 

او پیشنهاد کرد:

با انجام یک فرآیند ثبت رمزارز خاص، شفافیت برای شرکت می‌تواند به طور چشمگیری افزایش یابد. آنها می‌توانند گمنامی را از بین ببرند. نیاز به افشای نحوه ایمن‌سازی و نگهداری کیف پول‌ها، آدرس‌های کیف پول، نحوه و مکان معامله توکن و غیره.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا