مارک کوهن وکالت SBF را بر عهده گرفت

در ۶ دسامبر ۲۰۲۲، مدیر عامل سابق FTX، سم بنکمن فراید (SBF) گزارش شده است که وکیل مارک کوهن، وکیلی که وکالت گیسلین ماکسول را در جریان پرونده قاچاق جنسی اخیر او به عهده داشت، استخدام کرد. سخنگوی SBF همچنین توضیح داد که یکی از بنیانگذاران FTX با استاد دانشکده حقوق استنفورد، دیوید میلز، مشورت می‌کند.

 

سم بنکمن فراید، مارک کوهن را استخدام می‌کند

ظاهراً سم بنکمن فراید (SBF) مدیر عامل سابق FTX، توسط مارک کوهن از شرکت دعوی حقوقی کوهن و گرسر نمایندگی می‌شود. کوهن وکیل معروفی است که گیسلین ماکسول را در جریان پرونده قاچاق جنسی او وکالت کرد. ماکسول، دوست صمیمی مجرم جنسی متوفی و محکوم، جفری اپستاین، در پنج مورد از شش فقره از جمله قاچاق جنسی یک خردسال مجرم شناخته شد.

 

او در ماه ژوئن به ۲۰ سال زندان محکوم شد و هنوز با اتهامات دیگری روبرو است. کوهن یک وکیل دارای مجوز در نیویورک و فلوریدا است و ماکسول که اکنون محکوم شده است نیز توسط کریستین اوردل، وکیلی که خواکین ال چاپو گوزمن، سلطان مواد مخدر مکزیکی را تحت تعقیب قرار داد، وکالت داشت.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا