Marathon Digital دومین احضاریه SEC را دریافت کرد

Marathon Digital Holdings، یک شرکت استخراج بیت کوین عمومی، اخیراً فاش کرده است که با احضاریه‌ای از سوی کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در رابطه با تحقیقات مربوط به تاسیسات ماینینگ مونتانا این شرکت ارائه شده است. گزارش شده است که SEC در حال بررسی نقض احتمالی قانون اوراق بهادار فدرال است.

 

تاسیسات ماینینگ ماراتن مونتانا تحت بررسی SEC است

به دنبال احضاریه قبلی در اکتبر ۲۰۲۰، در تاریخ ۱۰ آوریل ۲۰۲۳ دومین احضاریه به هلدینگ دیجیتال ماراتون ارسال شد. این شرکت این خبر را در پرونده SEC خود در ۱۰ می فاش کرد و نشان داد که اکنون در مجموع دو احضاریه دریافت کرده است.

 

بر اساس این پرونده، احضاریه از شرکت و برخی از مدیران اجرایی می‌خواهد که اسناد و ارتباطات مربوط به مرکز داده هاردین مونتانا که قبلاً در فرم ۸-K مورخ ۱۳ اکتبر ۲۰۲۰ شرح داده شده بود، ارائه دهند. ماراتون گفت که به طور کامل با آن‌ها همکاری می‌کند و با بررسی، اطلاعات درخواستی را به SEC ارائه خواهد کرد.

 

ماراتون افزود:

شرکت در ۱۰ آپریل ۲۰۲۳ یک احضاریه اضافی از SEC دریافت کرد که از جمله موارد دیگر، مربوط به معاملات با اشخاص مرتبط بود. ما درک می‌کنیم که SEC ممکن است در حال بررسی این موضوع باشد که آیا ممکن است نقض قانون اوراق بهادار فدرال وجود داشته باشد یا خیر. ما با SEC همکاری می‌کنیم.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا