اخبار ماینینگاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار بیت‌ کوین

عملیات Marathon Digital در ماه اوت

ماینر ارز دیجیتال Marathon Digital در ایالات متحده ۱۸۴ بیت کوین را در ماه اوت استخراج کرد و به ۲۵,۰۰۰ دستگاه از دستگاه‌های نصب شده قبلی خود انرژی داد. ماینر ارزهای دیجیتال مستقر در لاس وگاس، Marathon Digital Holdings، به طور پیوسته سطح تولید بیت کوین خود را در ماه اوت بهبود بخشید و ۱۸۴ بیت کوین استخراج کرد. همچنین با موفقیت به ۲۵,۰۰۰ ماینر نصب شده قبلی خود انرژی داد. این فرآیند نرخ هش را به نزدیک ۳.۲ اگزاهش در ثانیه افزایش داد. طی سه ماه آینده، این شرکت انتظار دارد ۶۵,۰۰۰ ماینر اضافی را فعال کند و در نتیجه به قدرت محاسباتی ۶.۹ EH/s برسد.

 

ماراتن پیشرفت می‌کند

یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های استخراج رمزارز، Marathon Digital، گفت که نتایج مثبت ماهانه به دلیل فعال کردن هزاران ماینر و افزایش نرخ هش است. فرد تیل، رئیس و مدیر عامل شرکت، به تفصیل اظهار نظر کرد که در ماه اوت، ما به نصب و تقویت ماینرها با ارائه‌دهندگان هاست خود ادامه دادیم، نرخ هش خود را افزایش دادیم و به طور پیوسته تولید بیت کوین خود را بهبود دادیم.

 

در طول ماه، تقریباً ۲۵,۰۰۰ ماینر قبلاً نصب شده ما با موفقیت به انرژی رسیدند و نرخ هش ما را به تقریباً ۳.۲ اگزاهش در ثانیه افزایش دادند، ناوگان استخراج عملیاتی ما از ۳۱ اوت تقریباً از ۳۴,۰۰۰ ماینر تشکیل شده بود. در نتیجه، ما در ماه اوت ۱۸۴ BTC تولید کردیم.

 

Marathon از اول سال تا ۳۱ اوت ۲۲۲۲ بیت کوین استخراج کرده است. این افزایش ۲۶ درصدی نسبت به مدت مشابه در سال قبل است. مجموع دارایی بیت کوین آن در پایان ماه گذشته برابر با ۱۰,۳۱۱ بیت کوین است که ارزش آن ۲۰۶.۷ میلیون دلار است. با این حال، به دلیل رکود اخیر، این ذخیره در حال حاضر حدود ۱۹۴ میلیون دلار است.

 

این شرکت امیدوار است که به محض نصب تمام ماینرهای خریداری شده قبلی، سطح تولید خود را افزایش دهد. هدف اصلی آن رسیدن به نرخ هش تقریباً ۲۳ اگزاهش در ثانیه تا اواسط سال ۲۰۲۳ است. تا پایان ماه اوت، ظرفیت استخراج آن ۳.۲ EH/s بود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا