اخبار بیت‌ کویناخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهاناخبار ماینینگ

استخر وام‌دهی Maple Finance و Icebreaker

دو طرف برای ایجاد یک استخر وام برای استخراج‌کنندگان بیت کوین نیروهای خود را متحد کردند. Maple Finance وام‌دهنده اصلی DeFi، ظرفیتی به ارزش ۳۰۰ میلیون دلار برای شرکت‌های استخراج بیت کوین راه‌اندازی کرده است. این توسعه علیرغم کاهش شدید قیمت بیت کوین و کاهش تزریق سرمایه به بخش ماینینگ انجام می‌شود.

 

Maple استخر وام ۳۰۰ میلیون دلاری را با وثیقه کامل باز می‌کند

طبق اعلامیه روز سه‌شنبه ۲۰ سپتامبر ۲۰۲۲، صندوق جدید شرکت‌های استخراج بیت کوین عمومی و خصوصی و زیرساخت‌های دارایی دیجیتال مستقر در آمریکای شمالی و استرالیا را هدف قرار می‌دهد.

 

این استخر وام‌های اساسی را با مدت زمان ۱۲ تا ۱۸ ماه، همراه با نرخ بهره ۱۵ تا ۲۰٪ ارائه می‌دهد. شرکت خدمات مالی استرالیایی Icebreaker Finance وام‌ها را از طریق پلتفرم Maple مدیریت خواهد کرد. منابع مالی بر اساس قدرت ترازنامه، کارایی عملیاتی و عملکرد مالی برای وام گیرندگان اداره می‌شود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا